Kwak Dong Yeon si zahraje v mafiánském seriálu Vincenzo

12:00 | 05.09.2020 Eunka 0
V připravovaném mafiánském seriálu Vincenzo neuvidíme jen Song Joong Kiho, Taecyeona a  Jeon Yeo Bin. Zajímavou roli tu dostal i Kwak Dong Yeon. Máme se na co těšit!
Kwak Dong Yeon
Kwak Dong Yeon FOTO: soompi.com
O obsazení Song Joong Kiho a Jeon Yeo Bin jsme psali v tomto článku. Připravované drama stanice tvN s názvem Vincenzo vypráví příběh italského právníka a mafiánského poradce Vincenza Cassana, který se kvůli konfliktu ve své organizaci přestěhuje zpět do Koreje a zaplete se s drsným právníkem Hong Cha Youngem. Společně dosahují spravedlnosti pomocí metod používaných darebáky. Drama divákům přinese katarzi, zatímco temní hrdinové se postaví proti skutečným darebákům, kteří nemohou být svrženi zákonnými metodami.

Kwak Dong Yeon ztvární muže jménem Jang Han Seo, jenž je vedoucí skupiny Babel Group. Má moc a bohatství od mladého věku a je to násilná postava zaměřená na vítězství. Navenek se zdá, že Jang Han Seo zneužívá svou moc a tyranizuje ostatní bez provinilého svědomí, ale uvnitř je vlastně plný obav.

Kwak Dong Yeon předvede skvělou chemii se Song Joong Kim, Jeon Yeo Bin a Taecyeonem. Song Joong Ki bude hrát italského právníka a mafiánského poradce Vincenza Cassana, Jeon Yeo Bin právničku Hong Cha Young a Taecyeon stážistu Jang Jun Wooa. Seriál bude režírovat Kim Hee Won (Warm and Cozy) podle scénáře Park Jae Buma (Blood). 

Přemiéra je plánovaná na příští rok.
 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9