Jaké plány má Ku Hye Sun?

14:00 | 05.09.2020 Eunka 0
Dne 2. září vydala Ku Hye Sun své třetí klavírní album Breath 3.  Podívejme se na to, co si myslí o hudbě a jaké má plány do budoucna.
Ku Hye Sun
Ku Hye Sun FOTO: soompi.com
Po 5 letech vydala nové album. Na otázku, jaké je album Breath 3, odpověděla: "Je to album, které jsem vytvořila při vzpomínce na obzvláště čerstvý jarní vzduch roku 2020. Obsahuje nervozitu i vzrušení z nového snu a nového začátku. Pokud se moje minulá alba zabývala významem životních období a smrti, toto album se zabývá osvěžujícími emocemi v životě."

Když nyní vydala trilogii alb Breath, hovořila o smyslu tohoto slova a dodala: "Dýchání je jako hudba a moje hudba má význam dýchání. Mým přáním je, aby moje hudba byla stejně pohodlná a nezbytná jako dýchání."

Poté, co pracovala jako herečka, umělkyně, režisérka a další, se Ku Hye Sun podělila o to, jak začala používat hudbu jako další způsob vyjádření. Vysvětlila: "Nemusíte vysvětlovat hudbu slovy a hudba má tajemnou moc sdílení emocí. Jelikož každý miluje a přijímá hudbu, pomyslela jsem si: 'Musím propagovat pomocí hudby.' Myslím si, že ze všech mých projektů to může být ten, který nejvíce drží mé touhy komunikovat s veřejností. Doufám, že Breath 3 pomůže přenést nadějné vzrušení, které jsem pocítila v roce 2020, na veřejnost."Mezi dalšími uměleckými projekty a školní docházkou byla Ku Hye Sun dotázána, jak zvládá svůj rušný každodenní život. Komentovala to slovy: "V dnešní době trávím každý den velmi pilně. Podstatně jsem minimalizovala čas spánku na asi dvě hodiny denně a prostě pokračuji v práci. Píšu a pracuji na věcech pro svou výstavu naplánovanou na příští rok. Je toho hodně, na čem musím pracovat, takže jsem si dobře rozdělila čas. Nastavím si budík na dvě hodiny, a i když jen dřímám, dvě hodiny spím a potom se probudím do práce. Navzdory tomu překypuji štěstím, že mám nový začátek a mohu pracovat."

Co se týče jejích budoucích plánů, Ku Hye Sun sdělila: "Nejprve jsem měla být porotkyní na 22. Mezinárodním festivalu animace v Bucheonu. Nejsem si jistá, kdy budou dokončeny, ale připravuji se na produkci videí pro sérii Breath.  Také se pilně připravuji na svoji výstavu v příštím roce. Přezkoumávala jsem televizní projekty a plánuji je podrobně prodiskutovat. Prozatím plánuji přivítat všechny fanoušky svými uměleckými díly a dalšími různými pracemi." 

Nakonec na otázku, co by chtěla říci fanouškům a veřejnosti, odpověděla: "Myslím, že tato matoucí a chaotická doba nevyhnutelně vedla k mnoha útrapám pro každého. Opravdu doufám, že vám moje hudba přinese útěchu. Doufám, že vás brzy pozdravím znovu."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9