Jak se Lee Dong Wookovi natáčí seriál Tale of the Nine Tailed?

14:30 | 03.09.2020 Eunka 3
Lee Dong Wook hraje v seriálu Tale of the Nine Tailed mužskou verzi lišky gumiho. Jak se mu natáčí a jak zvládá akční scény? Pojďme se na to podívat.
Lee Dong Wook
Lee Dong Wook FOTO: soompi.com
Tale of the Nine Tailed je městské fantasy drama, které vypráví příběh mužského gumiho (mýtická devítiocasá liška) jménem Yi Yeon (Lee Dong Wook), který se usadil ve městě, a nebojácné režisérky, která je odhodlaná ho dopadnout (Jo Bo Ah).

Lee Dong Wook hraje gumiho Yi Yeona, který kdysi vládl jako bůh pohoří Baekdudaegan, ale nyní žije ve městě. Cestuje mezi tímto světem a podsvětím a pracuje jako soudce, který trestá příšery, které narušují svět živých. Má vše od bohatství a šarmu, až po výjimečnou inteligenci, ale nakonec bude zapleten do krutého milostného příběhu ve světě lidí.

Jelikož se nedávno natáčely docela akční první scény, herec přiznal: "Vzhledem k tomu, že do této sekvence bylo zapojeno hodně akce, abych byl upřímný, první natáčení bylo trochu obtížné. Úspěšně jsme však tyto scény dokončili díky režisérovi, vedoucímu bojových umění, akčnímu týmu a důkladným přípravám štábu."

Poté dodal: "Po prvním natáčení jsem měl pocit hrdosti, že jsme dokončili obtížnou scénu, a získal jsem důvěru ve štáb. Cítil jsem se v pohodě, protože jsem věděl, že vše, co musím udělat, je důvěřovat lidem na place, a s ohledem na to, se mi na place dařilo. Musím důvěřovat členům štábu a spoléhat se na ně."

Seriál by měl mít premiéru v říjnu. Budete ho sledovat?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9