You Are My Glory má neuvěřitelně hvězdné obsazení!

21:01 | 06.08.2020 Xiunka 0
Prostředí online her? Více osobností? To vše můžeme očekávat v novém příběhu, jehož autorka stojí také za Love O2O.
Yang Yang & Dilraba Dilmurat
Yang Yang & Dilraba Dilmurat FOTO: asyarazzi.com
Můžeme říci, že fanoušci doslova divoce bouchají šampaňské poté, co bylo na každoroční tiskové konferenci od Tencent oznámeno, že Yang Yang a Dilraba Dilmurat ztvární hlavní role v You Are My Glory.  Drama bude adaptací stejnojmenné novely, jejíž autorkou je Gu Man. Ta stojí za několika velmi úspěšnými příběhy jako například Boss & Me, My Sunshine a Love O2O. Yang Yang hrál po boku Zheng Shuang v Love O2O, což byl mezinárodní hit.

Dilraba Dilmurat se přestaví jako top celebrita Qiao Jing Jing, která má mnoho různých osobností. Jednoho dne někdo úmyslně prostřednictvím videa odhalí jednu z nich a také skutečnost, že je opravdu velmi špatná hráčka her. To ovšem neodpovídá tomu, že je mluvčí online her. Ve strachu svou smlouvu neobnoví. Její manažer se ovšem rozhodne zachránit její reputaci a přihlásí ji do online soutěže. Qiao Jing Jing se tvrdě soustřeďuje na svůj trénink. Shodou náhod se prostřednictvím nové online hry King of Glory setkává se svou středoškolskou láskou.

Yu Tu neboli Yang Yang byl na střední škole nejhezčím studentem, kterému propadlo mnoho dívek. Také Qiao Jing Jing, která se mu dokonce ze svých citů vyznala dvakrát. On ji ovšem odmítl. O deset let později je z ní top celebrita a z něj letecký inženýr a zároveň elitní hráč. Yu Tu se stává jejím hráčským trenérem. Je do něj Qiao Jing Jing stále zamilovaná? Proč ji Yu Tu odmítl? To vše zjistíme v průběhu 35 epizod.

Yang Yang je v prostředí e-sportů jako doma. Hlavní roli ztvárnil například v The King’s Avatar. Určitě vás potěší, že byla potvrzena druhá řada.

Zaujalo vás nové drama a jeho hvězdné obsazení?


ZDROJ: 38jiejie.com & mydramalist.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9