Xu Kai a Yang Mi v dohodnutém manželství

15:00 | 07.08.2020 Xiunka 0
Zbožňujete příběhy dohodnutých manželství, ve kterých hrdinové stejně nakonec jeden druhému propadnou? Rozklikněte poté náš článek a dozvíte se více.
Xu Kai & Yang Mi
Xu Kai & Yang Mi FOTO: aminoapps.com
Tencent uspořádalo svou každoroční tiskovou konferenci, během které odhalilo mnoho vzrušujících novinek. Jednou z nich je také nadcházející romantické drama She and Her Perfect Husband. V hlavních rolích se představí Yang Mi a Xu Kai. Jednat se bude o jejich první spolupráci, takže očekávání jsou velmi vysoká.

Yang Mi se ujme role Qin Shi, svobodné právničky, která se zaměřuje výhradně na svou kariéru. Rodiče s ní mají ale jiné plány. Chtějí ji provdat. Jedna z nejlepších advokátních kanceláří Cheng and Hui vyhlásí nábor nového rodinného právníka. Podmínkou ovšem je, že musí být v manželském svazku. Qin Wenyu, který je druhým starším bratrem Qin Shi a živí se jako nespolehlivý 'lovec mozků' (přetahuje pracovníky do jiné firmy), předloží její životopis. Změní ovšem její status tak, aby to vypadalo, že je vdaná. Aniž by cokoliv z toho Qin Shi tušila, práci nakonec získává.

Jejich vynikajících dovedností si všimne Lao Jin, zakladatel advokátní kanceláře. Na obchodní události ji doporučí, aby se stala právním zástupem Ženské podnikatelské asociace. V tomto momentě Qin Shi zjišťuje, že je vdaná. Když se rozhodne celou situaci vyjasnit, náhle se objevuje její manžel Yang Hua.

Ten o sobě může prohlásit, že je peciválem. Na rozkaz své matky se vydá na rande na slepo s pracovní soupeřkou od Qin Shi. Stěžuje si, že je nucen se oženit a nedokáže už v tomto dále čelit své matce. Je tedy nucen obrátit se právě na Qin Shi. Ze svých vlastních důvodů se oba rozhodnou, že manželský sňatek doopravdy uzavřou. Okamžitě se vydávají se civilní úřad, aby získali oddací list. Jejich rodiče si ovšem časem začínají všímat, že něco není úplně v pořádku. V tomto momentě do advokátní kanceláře od Qin Shi nastupuje její bývalý přítel. Během řešení mnoha problémů v sobě Qin Shi a Yang Hua nečekaně nalézají zalíbení.

Očekávat můžeme padesát dílů. Zaujalo vás toto drama?


ZDROJ: 38jiejie.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9