Yoo Yeon Seok ukazuje fanouškům svou všestrannost

14:30 | 01.08.2020 Eunka 0
Mladý herec je nejšťastnější, když může zkoušet různé role a ukazovat fanouškům jiné stránky sebe sama, než na jaké jsou zvyklí. Bude jiný i ve filmu Steel Rain 2: Summit?
Yoo Yeon Seok
Yoo Yeon Seok FOTO: soompi.com
Sympatický herec navštívil rozhlasový pořad Kim Shin Young’s Hope Song at Noon, kde hovořil o svém nejnovějším filmu Steel Rain 2: Summit, ve kterém hraje severokorejského předsedu Jo Sun Sa, jenž se rozhodne vést summit navzdory odporu. 

Na úvod prohlásil, že miluje, když jeho fanoušci říkají, že v každé své roli ukazuje jinou stránku. Ohledně toho vysvětlil: "Pokusil jsem se divákům ukázat z jiné stránky i ve Steel Rain 2. Když účinkuju v muzikálech, snažím se ukázat publiku něco jiného, ​​co jsem předtím před kamerou neukázal. Oceňuji to, když mi fanoušci říkají, že jsem cool nebo sexy, ale nejlépe se cítím, když mi řeknou, že vnímají moje odlišné stránky."

Moderátorka zmíněného rozhlasového pořadu vtipkovala, že tři hlavy států ve filmu Steel Rain 2 jsou až příliš hezcí. Yoo Yeon Seok poznamenal: "Slyšel jsem, že se režisér úmyslně nepokoušel, aby to tak vypadalo. Myslím však, že to do filmu vnáší satiru a humor."

Poté promluvil o tom, jak se cítil, když byl tohoto filmu obsazen. Komentoval to slovy: "Nejdříve jsem byl trochu na pochybách. Pomyslel jsem si, že moji roli předsedy měli nabídnout spíš Kwak Do Wonovi."

Jak se srovnal se svou postavou? Na tuto otázku odpověděl: "Jelikož je můj hrdina ve stejném věku jako já, přemýšlel jsem nad tím, jak velký tlak bych cítil, kdybych byl na jeho místě a musel bojovat za záchranu toho, co je moje během setkání s prezidenty jiných zemí."

Snímek Steel Rain 2: Summit. měl v Koreji premiéru 29. července.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9