Lee Joon Gi a Moon Chae Won řešili líbací scénu z Flower of Evil

15:00 | 01.08.2020 Eunka 0
Během live chatu s herci nového seriálu Flower of Evil se Lee Joon Gi a Moon Chae Won rozpovídali o procítěné a svůdné líbací scéně z první epizody a jejím natáčení.
Lee Joon Gi a Moon Chae Won
Lee Joon Gi a Moon Chae Won FOTO: soompi.com
Dne 30. července se konal live chat s hvězdami seriálu Flower of Evil. Zúčastnili se ho Lee Joon Gi, Moon Chae Won, Jang Hee Jin a Seo Hyun Woo.

Po odvysílání první epizody se hodně hovořilo o procítěném polibku, který si mezi sebou Lee Joon Gi a Moon Chae Won vyměnili. V seriálu hrají na první pohled ideální manželský pár. Manželka však pracuje jako detektiv, a pojme podezření, že její manžel může být sériový vrah.

Když přišla řeč na zmíněný polibek, Jang Hee Jin prohlásila: "Byl opravdu hluboký. Byla jsem tak šokována, protože působil vášnivěji, než ve scénáři." Lee Joon Gi následně vysvětlil: "Myslím, že jsme hodně přemýšleli o tom, jak tu líbací scénu natočíme, zejména, když k ní došlo hned na začátku natáčení. Jsme manželský pár, takže jsme nemohli vystřihnout sladký a naivní polibek."

Moon Chae Won poznamenala: "Na place jsem cítila tu hloubku. Vypadalo to tak vášnivě, protože když jsme to natáčeli, kamera scénu přiblížila natolik, že byly vidět jenom naše rty." Lee Joon Gi dodal: "Byl jsem překvapen a přemýšlel jsem, zda je to na place cítit. Uvědomil jsem si, jak detailní režisér byl."Seo Hyun Woo se do toho vložil: "Někdo tu scénu komentoval slovy, že manželské páry se takto nelíbají." Lee Joon Gi za všeobecného smíchu prohlásil: "Je to seriál, víte. Nepokoušejte se to zobecňovat. Existují i zamilované manželské páry."

Seo Hyun Woo během live chatu popsal Lee Joon Giho jako energetický posilovač, který se nikdy neunaví. Jang Hee Jin doplnila: "I tak se bojíme, že bude unavený, nicméně já myslím, že má neuvěřitelné množství energie."

Na otázku, kde tu neutuchající energii bere, herec přiznal: "Mám rád červený ženšen. Nejvíc jsem ho jedl, když jsem natáčel seriál The Scholar Who Walks the Night. Abych byl upřímný, mám rád pozornost. Pokud dělám legrácky a pobíhám kolem, pak se na mě dívají. Když jsem doma, bývám osamělý."

Moon Chae Won to potvrdila slovy: "Je opravdu takový. Jakoby říkal: 'Podívejte se na mě!'" Lee Joon Gi pak na závěr připustil, že je na scéně šťastnější než doma, a řekl: "Plánuji, že teď nebudu dělat přestávky mezi projekty. Minulý rok to stačilo... Budu tak dávat šanci svým fanouškům, aby mě podpořili."

Sledujete nový seriál Flower of Evil? Jak vás zaujala první epizoda?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9