Mentor Jackson Wang radí věřit sám sobě

16:00 | 29.07.2020 Xiunka 0
V čínské survival show We Are Young 2020 se už prolilo mnoho slz. Proč si jeden z účastníků sundal make-up? Jak na to zareagoval Jackson Wang?
Jackson Wang
Jackson Wang FOTO: poppaganda.net

Čínská idol survival show We Are Young 2020 je v plném proudu a zdá se, že v každé epizodě někdo pláče. Jeden z účastníků, Su Er, vzbudil velký zájem veřejnosti poté, co byl v první epizodě na pokraji vyřazení, ale speciální mentor Jackson Yee použil svou kartu a umožnil mu tím pokračovat. V nedávné epizodě na sebe tento účastník opět upoutal pozornost. Proč? Byl velmi emotivní, protože neobdržel žádné poznámky o svém výkonu.

Rozčílilo ho, že ostatní účastníci obdrželi komplimenty od mentorů. V rozhovoru v zákulisí prohlásil, že si nemyslí, že by byl - ať už se hodnocení týče zpěvu anebo tance - ve své skupině nejhorší. Vůči mentorům prohlásil: „Pokud mě nepochválíte, můžete mi vyjmenovat některé z mých slabých míst anebo říci, v čem spočívají mé problémy. Ale ani to jste mi neřekli.“ Vydedukoval, že nemá blízký vztah s publikem a proto se mu nedostává odezvy.

Po vystoupení se rozhodl odstranit make-up z poloviny svého obličeje. Samozřejmě byli všichni zmateni a zaraženi. Své jednání zdůvodnil slovy: „Jsem člověk, který nemá blízký vztah s publikem. Nevím, jestli mě někdo má rád anebo ne. Od doby, co jsem se připojil k programu, obdržel jsem mnoho připomínek. Používají spoustu frází, aby mě vylíčili, jako plastická operace a poté také říkají, že jsem závislý na make-upu. Když slyším tyto věci, nevím, jestli mám brečet nebo se smát.

Myslím si, že standardy pro měření pohlednosti chlapce by měli být o zodpovědnosti a převzetí zodpovědnosti. Co jsem se přidal, trénoval jsem obzvláště tvrdě. Pomáhal jsem svým týmovým kolegům. Nikdy jsem za celé tři měsíce nepřišel pozdě. Myslím si, že jsem velmi mužný. I když jsem právě řekl, že nevím, jestli mě mají rádi anebo ne, ale sám sebe mám hodně rád. Nakonec chci říci všem se stejnou výškou, tělem nebo vzhledem jako já, kdo jsou hodně probíráni, musíme být všichni stateční a být sami sebou. A konečně chci říci, že mě máte rádi, ale já sebe mám rád více. Děkuji.“

Po jeho řeči obdržel aplaus od všech. Jackson Wang, speciální mentor pro tuto epizodu, mu řekl: „U všechno co děláme, vždy se najdou lidé, kterým se to líbí nebo nelíbí. Někdy, když vidím negativní nebo špatné komentáře, proč bych měl být smutný? Protože s nimi také souhlasím, proto jsem smutný. Takže obzvláště během této doby musíš sám sobě věřit trochu více.“

ZDROJ: 38jiejie.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9