Wang Yibo zažívá podvod i dojetí ve Street Dance of China 3

18:00 | 28.07.2020 Xiunka 0
Street Dance of China 3 je právě v plném proudu. Wang Yibo coby mentor svého týmu opravdu válí a budí respekt.
Wang Yibo
Wang Yibo FOTO: hallyuplus.net

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o vysílání třetí řady Street Dance of China. Jedná se o vůbec první show zaměřenou na street dance vysílanou přes online video platformu Youku. Jako mentor byl nejprve potvrzen Lay Zhang (Zhang Yi Xing / Lay z EXO) a následně Jackson Wang a krátce na to Wang Yibo. Posledním potvrzeným mentorem byl Wallace Chung, veterán, který debutoval v roce 1993.

Utvořeny byly čtyři rozdílné týmy, které vedou zmiňovaní umělci. Třetí řada přitáhla díky nim pozornost fanoušků z celého světa, a to nejen EXO, GOT7 a UNIQ. První epizoda byla odvysílána teprve nedávno, a to 18. července.

Wang Yibo je všeobecně znám jako velmi zdrženlivý a tichý mladík. Můžeme říci, že má problém plně otevřít se lidem. Pokud to všem udělá, jeho osobnost se rázem mění a pusa nezavře. Ve Street Dance of China 3 ukazuje fanouškům odlišnou stránku a vášeň pro tanec.

V první epizodě byl jeden ze soutěžících, kteří se přihlásili právě do jeho týmu, uprostřed svého tance, když ostatní postřehli, že okopíroval taneční pohyby japonské taneční skupiny. Wang Yibo si toho rovněž všiml, zastavil ho a byl nekompromisní v tom, co řekl: „Dobře, je tu problém. Mám rád originalitu, ale když si vezmeš k tanci věci jiných lidí, je to velmi neuctivé.“

V zákulisí pokračoval na toto téma: „Mám pocit, že jste tady, abyste soutěžili. Nejste tu, abyste natočili video, a nejste tu, abyste udělali show. Musíte ukázat svou vlastní sílu. Svou vlastní choreografii. Pokud vezmete práci jiných lidí, abyste předvedli svou sílu, nemyslím si, že je to v pořádku.“ Netřeba dodávat, že se tento soutěžící do jeho týmu nedostal.

Druhá epizoda přinesla dojemný moment. Wang Yibo měl stále jeden ručník symbolizující místo ve svém týmu, ale mnoho soutěžících ještě nepředvedlo své dovednosti. Poté, co přišla na řadu Mendy, zprvu uvedla, že její výslovnost není jasná, a zeptala se Wang Yiba, jestli jí rozumí. Prozradila, že když byla menší, trpěla vysokou horečkou, která jí poškodila ušní bubínek. Nyní jí pomáhá slyšet kochleární implantát.

Po jejím vystoupení jí Wang Yibo řekl: „Tančila jsi opravdu dobře. Doufám, že nadále budeš pokračovat s touto vášní.“ Vzhledem k počtu talentovaných tanečníků ji zdvořile požádal, aby počkala na jeho rozhodnutí. Následně shromáždil čtyři tanečníky, včetně Mendy, aby bojovali o poslední místo. V průběhu jejího vystoupení jí ostatní soutěžící pomáhali cítit rytmus tleskáním rukou.

Wang Yibo měl potíže s výběrem, takže ji a Zi Dan (Bullet) čekala další bitva. Nakonec dal svůj poslední ručník právě Mendy. „Dotkl se mě její duch. Už od mládí měla problémy se sluchem, ale stále si přeje tančit. Kromě toho tančila opravdu dobře,“ prohlásil v zákulisí.

Sledujete Street Dance of China 3?


ZDROJ: 38jiejie.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9