Stefanie Michova a Beenzino dali nahlédnout do svého soukromí

13:00 | 14.07.2020 Xiunka 0
Prostřednictvím pořadu On and Off můžeme sledovat romantické chvilky dlouholetého páru, který se nebojí otevřeně hovořit o své lásce.
Stefanie Michova & Beenzino
Stefanie Michova & Beenzino FOTO: channel-korea.com

Během nahrávání pořadu On and Off vyjádřil Beenzino své přítelkyni podporu tím, že ji doprovodil na natáčení. Stefanie Michova je modelkou, fotografkou a režisérkou hudebních videí. Tento dlouholetý pár neskrývá svou lásku a tak si mohou fanoušci užívat láskyplné momenty, které se rozhodnou sdílet. Nezapomenutelné jsou například boty s vzorem květin, které Beenzino po propuštění z povinné vojenské služby své přítelkyni daroval.

V průběhu odvysílané epizody Stefanie Michova prozradila, že jí jejího budoucího přítele představil její kamarád. Zmínila, že mu nejprve podlehla kvůli jeho vzhledu a zamilovala se poté, co postupně poznávala jeho osobnost. Také se podělila o to, že se ze svých citů vyznala dříve než on.

Pár prozradil, že spolu žije zhruba rok. Na otázku, jestli se jí líbí s ním žít v jedné domácnosti, Stefanie Michova odpověděla: „Obvykle se mi to líbí, ale Beenzino má špatnou tendenci dělat nepořádek se svými ponožkami.“

„Byli jsme tak daleko od sebe zatímco jsme odděleně žili v Koreji a ve Spojených státech a také když jsem po dva roky sloužil v armádě. Mysleli jsme si, že bychom díky tomuto měli co nejvíce držet pohromadě,“ prozradil Beenzino.

Zatímco bylo přetáčeno video jejich ranního polibku, Stefanie Michova řekla: „Kvůli pořadu se líbáme méně.“ Dále prozradila, že studuje korejštinu se svým přítelem nejenom kvůli její práci v Koreji, ale také proto, že chce pohodlně hovořit s jeho rodinou. Na korejské jídlo si už zvykla a dokonce umí uvařit kimchi stew (kimchi-jjigae) podle receptu jeho maminky. Dodala, že s pomocí internetu a jeho maminky zvládá uvařit mnoho korejských pokrmů.

Pár vzal také na procházku svého psa a zatímco byl venku, Stefanie Michova vedla videohovor se svou rodinou, která žije v Německu. Mohli jsme vidět, jak Beenzino zdvořile pozdravil svého tchána. „Moje rodina ho má ráda kvůli jeho dobrým mravům,“ prozradila.

Později Beenzino vyzkoušel jízdu na jednokolce, kterou loni dostal od Stefanie jako dar k narozeninám. Stefanie se při sledování boje jejího přítele s jednokolkou neubránila smíchu. Pár spolu opět prožíval romantické chvilky.

Když se produkční tým zeptal Stefanie Michové, jak dlouho chce pracovat v Koreji, odpověděla: „Až do konce.“

Co říkáte na tento dlouholetý pár?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9