Úspěšné drama Go Go Squid se dočká spinoff!

17:02 | 09.07.2020 Xiunka 0
Fanoušci e-sportů a Go Go Squid zpozorněte! Geniální hráč Wu Bai a Appledog dostanou prostor ve svém příběhu.
Hu Yi Tian & Li Yi Tong
Hu Yi Tian & Li Yi Tong FOTO: dramapanda.com
Věřili byste, že už je v podstatě rok, co drama Go Go Squid vstoupilo na obrazovky? Ať už jste u čínské tvorby staří nebo noví, jedná se o drama, které jste rozhodně alespoň jednou zahlédli v seznamu doporučení ke sledování.  Vzhledem k jeho nesmírnému úspěchu je tedy přirozené, že tvůrci začali zvažovat pokračování anebo alespoň spinoff.

Tohoto spinoffu se opravdu dočkáme. Hu Yi Tian se opět ujme role Wu Baie, geniálního hráče e-sportů, který je také znám jako DT. Herečka Wang Zhen Er, kterou jsme v Go Go Squid mohli vídat jako Ai Qing neboli Appledog, ve spinoffu hrát nebude. Jako Appledog se nám tentokrát představí Li Yi Tong.

Spinoff nesoucí název AppleDog's Time bude vycházet z novely Fish in the Secret Chamber, kterou napsala Mo Bao Fei Bao, autorka Go Go Squid. V původním příběhu jsme mohli sledovat dlouhodobě zamilovaného Wu Baie. Jeho vyvolenou byla právě Appledog, která působila v konkurenčním týmu. Protože oba sehráli v podstatě vedlejší role, bude rozhodně zajímavé sledovat jejich milostnou linku.

Pokud vás zajímá, zda ve spinoffu uvidíme také původní pár, máme pro vás dobrou zprávu. Je potvrzeno, že se Li Xian (Gun) a Yang Zi (Tong Nian) v pár dílech mihnou. Účast původních tzv. 'K&K boys', kterými byli Joseph Wen (Grunt), Yu Cheng En (Demo), Marcus Li (97) a Xu Le Wei (One), zatím nebyla potvrzena.

Předpokládá se, že 38dílný spinoff vstoupí na obrazovky už v příštím roce.

Jste nadšeni z této novinky?


ZDROJ: dramapanda.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9