Jang Geun Suk touží po nových projektech [Rozhovor]

16:00 | 03.07.2020 Eunka 2
Jang Geun Suk se nedávno vrátil z armády a jelikož se nemohl osobně setkat s fanoušky a zazpívat jim kvůli pandemii COVID-19, pozdravil je online a poskytl alespoň dostatečně dlouhý rozhovor.
Jang Geun Suk
Jang Geun Suk FOTO: channels.vlive.tv
Jak se cítíš během online koncertů a setkání s fanoušky?
Hned od roku 2019 jsme spolu se zaměstnanci diskutovali o nových pracích a exkluzivních koncertech, ale nakonec jsem se nemohl setkat s fanoušky kvůli pandemii Covid-19. Je škoda, že se připravovaný koncert nemohl konat před 6 měsíci. Co se online koncertů týče, chci, aby si je všichni užívali, přestože nemám žádné publikum. Chci také vytvořit scénu, aby fanoušci měli pocit, že stojím přímo před nimi na pódiu, i když se dívají doma.

Jak se cítíš po návratu z armády? Změnilo se něco?
Hodně věcí. Největší změnou je, že jsem se stal silnějším a zdravějším. Od debutu jsem byl přímo zavalen prací. To je důvod, proč moje fyzické i duševní zdraví nebylo v dobrém stavu. Ale během svého pobytu v armádě jsem žil podle pravidel od 9 do 18 hodin. Během dodržování těchto pravidel jsem zjistil, že je moje duše uvolněná a jak moje tělo, tak i mysl jsou na tom opravdu lépe. Další věc je, že ve srovnání před 2 lety, jsem nyní starší 

Povzbuzovali tě fanoušci během těch dvou let, co jsi byl v armádě? 
Během těchto dvou let mě trápil pocit viny vůči fanouškům. Důvodem je to, že jsem během svých uměleckých aktivit nikdy dřív nemíval přestávku. Působím v Koreji i v Japonsku, ale během těchto dvou let jsem se neobtěžoval s aktualizací příspěvků na SNS účtech. Přemýšlel jsem, jestli mám zveřejnit článek o jedné fanstránce, ale nakonec jsem ho nepostoval. Možná to vypadá, jako kdybych postavil zeď mezi sebou a fanoušky, ale během té doby jsem to vlastně udělal. Přesto jsem stále četl všechny zprávy, které mi fanoušci poslali.

Teď je čas, kdy bys mohl tyto aktivity znovu obnovit, ale sociální situace není příliš příznivá kvůli koronaviru.
Je mi to opravdu líto. Změnilo se nejen pole zábavy, ale celý sociální systém, možná se musíme přizpůsobit. Snažil jsem se namáhat svůj mozek a pořád si říkám, co bychom mohli ještě udělat.

 

Máš co říci i zahraničním fanouškům? Máš nějaké plány na aktivity v zahraničí?
V souvislosti s tím, že celý svět bojuje s pandemií, je škoda, že se k fanouškům z ciziny nemohu přiblížit. Je mi to opravdu líto. V současné době se snažím, abych neztratil svůj elán a našel způsob, jak se se všemi setkat.

Mnozí doufají, že tvým dalším projektem bude něco romantického.
Nemyslím si, že jsem typ, co se přiklání ke konkrétnímu žánru. Opravdu si toužím zahrát v novém filmu. Chci se zaměřit na projekt, který dokáže vyprávět příběh a ne na projekt, který by mě vyzdvihoval. Teď mi ke štěstí stačí, že mohu číst scénáře. Skutečnost, že držím tuto hromadu papírů a čtu ji, je sama o sobě radostná, takže v posledních dvou letech umírám touhou po práci.

Nedávno jsi opustil společnost vedenou tvou matkou.
Zpočátku jsem se cítil jako amatér, který právě vstupuje do světa podnikání. Pod novou střechou chci brzy začít hrát a udělat první kroky.

Objevila se během tvé vojenské služby nějaká práce nebo postava, kterou sis přál ztvárnit?
Jsem typ chlapa, který během sledování seriálů cvičí aerobik. Sledoval jsem Extracurricular a zápletka se mi opravdu líbila. Nemluvě o tom, že mě herecké výkony mladších kolegů skutečně zaujaly. Když jsem je sledoval, řekl jsem si, že bych neměl zaostávat a měl zdokonalovat své dovednosti. Také jsem se díval na film Somewhere In Between. Ačkoli neměl velký rozpočet, když jsem sledoval, jak Lee Dong Hwi ztvárnil svou postavu, říkal jsem si: 'Nehledám jen nápadné věci?' Když jsem byl svědkem toho jednoduchého a snadného příběhu, cítil jsem, jak mi vibruje srdce.Existují nějaké další přezdívky, kterými bys chtěl být nazýván, kromě Prince Asie?
Přezdívka Princ Asie se mi opravdu líbí. Ačkoli se necítím moc pod tlakem, myslím si, že musím usilovněji pracovat, abych si udržel tuto přezdívku, kterou mi publikum dalo.

Jako umělec pracuješ již dlouhých 29 let. Co cítíš, když se ohlédneš za minulostí?
Často dostávám dotazy, jako je tento, když uvíznu v tunelu na cestě do práce. Když se mě zeptají, jak se mám, odpovídám, že se nechci vracet k tomu, jaký jsem byl včera. Nechci vzpomínat na lítost nebo slávu minulých dní. Když se ohlédnu za minulostí, chci ji zbavit kouzla a říci si, že jsem žil dobře.Svým vlastním způsobem jsem žil velmi dobře. Ačkoli mě mnohé nešťastné věci zranily, setřásl jsem je a stal se silnějším.

Jsi spíš hallyu hvězda než herec.
Pravda! Mám auru baviče. Teď už se nechci snažit udržet rovnováhu ve svém životě. Přestože jsem se představil jako herec Jang Geun Suk, ostatní mě považují spíše za hallyu hvězdu. Opravdu jsem zmeškal příležitost být viděn jako herec. V současné době se domnívám, že musím vědět, jak ovládat své schopnosti baviče. Od nynějška se chci zaměřit na svou roli herce a zjistit, jak se herec skutečně musí prokázat. Ale kromě toho nezapomenu na interakci se svými fanoušky. 

Toužíš po klasickém filmu?
Po prozkoumání mé filmografie se zdá, že se má image hallyu hvězdy ukazuje i ve filmech, ve kterých jsem hrál. To je možná to, co jsem chtěl. Nicméně není to tak, že jste v práci pouze vy. V minulosti jsem nikdy nehrál v něčem, co bych nechtěl vyzkoušet, ale stejně jsou tu věci, kterých lituji. Nyní se chci do příběhu ponořit, místo abych byl jeho vypravěčem. Chci být hercem, který může divákům pomoci, aby se ztotožnili se zajímavými příběhy, které filmy nabízejí.

ZDROJ&FOTO: https://channels.vlive.tv/Kim Jin Suk /superjs@joongang.co.kr

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9