Lee Se Jin a Cheon Seung Ho v BL příběhu!

18:00 | 26.06.2020 Xiunka 0
Mister Heart, navazující BL projekt k Where Your Eyes Linger, nás zavede do světa maratonů.
Lee Se Jin & Cheon Seung Ho
Lee Se Jin & Cheon Seung Ho FOTO: soompi.com

Lee Se Jin, herec a účastník Produce X 101, byl obsazen do hlavní role v novém BL web příběhu Mister Heart (doslovný název). Dne 25. června společnost iMe KOREA uvedla: „Herec Lee Se Jin bude hrát v Mister Heart, což je navazující projekt produkčního týmu prvního BL web příběhu Where Your Eyes Linger.“

Web drama Mister Heart bude pojednávat o lásce a přátelství mezi začínající hvězdou maratonů a tempařem. Ten potřebuje, aby se to vařilo, aby se běželo, jak nejrychleji on zvládne, ideálně někde na hraně jeho schopností.

Lee Se Jin se představí jako sprinter Sang Ha, který se navzdory obtížím usmívá. Cheon Seung Ho z herecké skupiny The Man BLK se ujme role vycházející maratonské hvězdy Jin Wona, který je ke všemu kromě maratonů apatický. Fanoušci BL příběhů jsou velmi zvědaví na romantickou linku, která se odehraje poté, co Sang Ha začne zbožňovat Jin Wona.

BL drama si získalo obrovskou pozornost už jen tím, že se jedná o navazující projekt k Where Your Eyes Linger, kde se v hlavních rolích představili Han Gi Chan a Jang Eui Su.

Těšíte se na Mister Heart?

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9