Nový variety pořad se bude zabývat duševním stavem idolů

16:00 | 28.06.2020 Xiunka 0
Za svou kariéru prošli Kim Woo Seok, Lee Jin Hyuk, Kim Jaehwan a Jeong Sewoon survival programem. Jaký to mělo na ně vliv? V srpnu to zjistíme!
Kim Wooseok, Lee Jinhyuk, Kim Jaehwan, Jeong Sewoon
Kim Wooseok, Lee Jinhyuk, Kim Jaehwan, Jeong Sewoon FOTO: soompi.com

SPOTV News informovalo, že se Kim Woo Seok a Lee Jin Hyuk z UP10TION, Kim Jaehwan a Jeong Sewoon připojí k obsazení nového variety pořadu Boys’ Mind Camp (pracovní název), jehož vysílání je naplánováno na srpen prostřednictvím platformy WAVVE.

V reakci na tuto zprávu zástupce společnosti SM C&C Studio dne 26. června uvedl: „Kim Jaehwan, Jeong Sewoon, Kim Woo Seok a Lee Jin Hyuk byli potvrzeni jako hvězdy v Boys’ Mind Camp a dnes začali natáčet.“

Hostitelem pořadu bude Defconn. Jednat se bude o léčebný pořad, který bude zkoumat duševní stav idolů po jejich survival programech a hektických propagacích. Kromě toho pořad představí rozmanitý studijní plán k posílení a uzdravení srdcí těchto čtyř idolů, aby mohli nadále propagovat v dobrém zdravotním stavu. Mimoto jim pomůže rozvíjet způsoby myšlení.

Kim Jaehwan a Jeong Sewoon se v roce 2017 zúčastnili Produce 101 Season 2 a Kim Woo Seok a Lee Jin Hyuk se objevili v Produce X 101.

Všichni čtyři jsou zhruba stejně staří. Předpokládá se, že ve variety pořadu budou moci sdílet své podobné zážitky, diskutovat o svých myšlenkách a obavách a navazovat úzké přátelství.

Zaujal vás nový variety pořad?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9