Prozrazeno obsazení příběhu s umělou inteligencí!

19:00 | 24.06.2020 Xiunka 0
Prvek umělé inteligence je v současnosti velmi populární. Hwiyoung a Inseong z SF9, Kim Nu Ri a YouTuber Moon Sang Hoon si zahrají v nové web dramě.
Hwiyoung, Inseong, Kim Nu Ri, Moon Sang Hoon
Hwiyoung, Inseong, Kim Nu Ri, Moon Sang Hoon FOTO: soompi.com

Dne 24. června produkční společnost Big Picture Mart uvedla: „Hwiyoung a Inseong z SF9, Kim Nu Ri a YouTuber Moon Sang Hoon byli obsazeni do web dramy Dok Go Bin is Updatin (doslovný název) a nedávno s velkým úspěchem dokončili svůj první natáčecí den.“

O čem bude nové web drama? Jednat se bude o komediální příběh o přátelství mezi vysokoškolským studentem Ha Deok Hoem (Inseong) a robotem s umělou inteligencí se srdcem ze zlata (Hwiyoung). Ha Deok Ho je milým a roztomilým prvákem, který není kdykoliv schopen číst v místnosti. Zatímco robot Dok Go Bin měl být jedním z největších děl v historii. Dokonalou kombinací hardwaru a softwaru, ale záhadně byl vydán s označením 'Nedokončen'.

Nejpopulárnější dívku ve škole, Jin Yoo Ru, která je přezdívaná 'Bohyní sociálních médií', ztvární Kim Nu Ri. Je také osobou, do které se Ha Deok Ho zamiloval. YouTuBer Moon Sang Hoon se představí jako profesor Kim, který je velmi inteligentní a je také stvořitelem Dok Go Bina. Vytvořil jej s nadějí, že změní svůj život.

Předpokládá se, že se nové web drama začne vysílat v srpnu. Zaujalo vás?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9