Co se zatím událo v Good Girl?

17:00 | 28.06.2020 Xiunka 0
Hudební hip-hopová show Good Girl je v plném proudu. Kdo dal komu pusu? Kdo si místo peněz přišel pro selfie? Kdo komu řekl, že je nějak větší? To a ještě více zjistíte v našem článku.
Good Girl
Good Girl FOTO: kpopmap.com
Televizní stanice Mnet je něčím, co mnohým umělcům leží v žaludku a někteří nemohou slyšet ani její jméno. Proto když se objevili zvěsti o tom, že stanice dá příležitost v podstatě z ní vytáhnout peníze a pomyslně ji okrást, zaujalo to mnohé. Za touto příležitostí se skrývá hip-hopová hudební show Good Girl, která je právě v plném proudu. Společně se podíváme, co se zatím událo.

Podstatu Good Girl a sestavu umělkyň jsme si objasnili už v tomto článku. Celá show byla zahájena otázkou: 'Takže vy jste vykradly Mnet?'. Následně jsme mohli sledovat příchod jednotlivých děvčat do hotelového pokoje 2501. Nejprve dorazila YUNHWAY. Nenávidím tě, Mnet. Je to vztah lásky a nenávisti. Bylo to pár hezkých, ale bolestivých týdnů. Protože jsem nemohla vyhrát SMTM 8, chci někam přinést tvou platební kartu a říct 'Zaplatím tímto.' Je to docela pěkný obrázek. Jako fantastický svět. Co se asi stane,“ prohlásila.

Jako druhou jsme mohli vidět přicházet Jiwoo. Proč se přihlásila? Peníze. Dostanu se na pódium, které se mi líbí, a ještě mi za to zaplatíte,“ řekla. Jiwoo nepoznávala YUNHWAY, ale zato ona ji ano. Děvčata tak zažila pár trapných tichých chvil. Po příchodu Jamie se okamžitě atmosféra v hotelovém pokoji změnila. Objaly se a zasmály se svým gelovým nehtům. Jamie poznamenala: Když jsem slyšela o Good Girl, tak shromažďují dobré dívky, které jsou špatné uvnitř.“

O rapperce SLEEQ si všechny myslely, že je zaměstnancem Mnet, a to pouze do momentu, než si sundala roušku a Jamie ji poznala. Za celý představovací díl v podstatě žádná z umělkyň nechápala, proč se SLEEQ přihlásila. Za prvé jí nedělá problém veřejně nadávat a odsuzovat Mnet a za druhé nesnáší tento typ show. Nicméně je rapperkou, která je pro svůj ostrý jazyk a bezchybný rap mezi umělkyněmi uznávaná. Mnoho idol rapperek studovalo její styl rap.

Ahoj, jsem feministická rapperka z pekla, SLEEQ. Jako osoba se představím jako feministka s rapperskou image. Jako bojovnice a žena. Když jsem poprvé obdržela pozvání, hodně jsem to kontrolovala. Je to soutěžní program? Protože to tak nevypadalo, pozvání jsem přijala. Tak na půl,“ představila se SLEEQ.

Queen WA$ABII vešla se svou osvěžující image a krásnými zelenými vlasy. Je prostě nepřehlédnutelná. Za prvé, každý z hip-hopové scény mě zná. Nemám moc zkušeností s vysíláním, ale jsem potřebná. Jsem všude nezbytná,“ řekla. Tato umělkyně je v podstatě letošním horkým objevem. Twerking je něčím, co si s ní okamžitě spojíte a je pro to známá. Za svůj osobitý styl se vůbec nestydí.

Příchod Cheetah byl rozhodně zajímavý. Děvčata se shodla, že vyzařuje velmi silnou auru a takto prostě vypadá nebezpečná rapperka, se kterou si není radno zahrávat. Řekla: Pokud přijdu, udělám to dobře, takže předpokládám, že se po mně sháněli. Povedu si dobře v Good Girl? Bude vše v pohodě, správně?“

Lee Young Ji po svém příchodu řekla: První osobou, kterou jsem viděla, byla Queen WA$ABII. Setkaly jsme se před pár dny. Pojďme zaplnit nějaký ten čas twerkováním. Když jsem viděla SLEEQ, bylo to velmi nečekané.“

Yeeun vstoupila jako princezna, jejíž krása ohromila všechny. Vyzařovala z ní ovšem nejistota. „Jsem velmi plachá před cizími lidmi, takže se nedokážu opravdu sblížit. Je to špatné. Není to tady snadné. Bylo to jako pozvání na večírek a bylo opravdu cool jít s červeným klíčem.“ Po chvilce se ostatní shodly, že Yeeun bude rozhodně jejich zástupcem, pro svou krásu.

SLEEQ, která nepoznávala nikoho, si po čase uvědomila, že Yeeun potkala před čtyřmi lety v zákulisí hudební show. Prozradila, že za ní Yeeun přišla a začala rapovat její píseň. SLEEQ byla překvapena jejím jednáním a tím, že to byla opravdu její skladba. Dodala, že Jang Yeeun byla jedinou osobou, která s ní tehdy mluvila, a také, že má stále doma CLC album a pečuje o něj. Rapperka se ihned viditelně začala cítit lépe a působila uvolněněji. Yeeun řekla: Byla jsem ráda, že je tu někdo, koho znám. Hodně mi to pomohlo mentálně. Byla to úleva.“

Předposlední dorazila Hyoyeon. Ahoj, jsem Hyoyeon. Těší mě. Protože Mnet ochotně říká, že rozdá peníze, samozřejmě je v tom háček. Chtěla jsem to zkusit. Jakmile jsem vstoupila a viděla tuhle skupinu... Proč jsou tak okázalé? Teprve včera jsem se opravdu smířila s tím, že sem přijdu. Ah, jsem docela jemný člověk. Jak překonám tu trapnost. Jsem velmi stydlivá. Pomůže mi Lee Young Ji vyřešit něco z mé neohrabanosti? Měla jsem ji hodně ráda během High School Rapper 3. Dokonce jsem pro ni hlasovala.“ Lee Young Ji nazvala Hyoyeon učitelkou a byl pro ni opravdu problém přestat ji tak nazývat. Hyoyeon reagovala: Co to s ní je? Možná ji budu muset říct, aby mě tak přestala nazývat.“

Z příchodu Hyoyeon měla viditelně největší radost SLEEQ a musela se s tím srovnat. Když lidé v mé věkové skupiny prostě jen slyší SNSD, jsou naplněni emocemi. Teď je SNSD přímo přede mnou. Je tento moment skutečný? Opravdu existují. Osoba, kterou mám ráda. Vážně, pokud si dám drink, skončím se zpíváním Into the New World, a osoba, která to zpívá, původní zpěvačka… Během koncertu, zatímco SNSD zpívaly, fanoušci vyrobili papírová letadla. Já je miluji. Všechny létaly a slzy prostě začaly padat. Říkala jsem si, kde to jsem? Ah, já nemůžu. Když zpívám tuto píseň, brečím. Mám ji ráda. Ah, tato píseň je tak smutná. Opravdu jsem chtěla ukázat, jak se cítím, ale bylo to tak trapné. Pravděpodobně neví, kdo jsem. Kdybych přišla a řekla, jsem fanoušek, jediná věc, kterou by řekla, by bylo oh,“ prohlásila poté upřímně SLEEQ v samostatném videu.

Jako poslední dorazila Ailee. Když přemýšlím o Good Girl... Když potřebujete být zlobivou holkou, nebudete špatnou? Když jsem uviděla Hyoyeon, byla tam přítelkyně. Opravdu jsem se uklidnila.“ Hyoyeon se přiznala, že jsou sice kamarádky, ale její telefonní číslo nemá.

Poté, co se postupně všechny Ailee představovaly, tak si SLEEQ uvědomila, že poměrnou většinu z nich zná a prostě je jen nepoznala. Cheetah se všech zeptala, koho chtějí za moderátora. Jamie s přesvědčením prohlásila, že chce aby to byl Ju Jihoon a byla viditelně zklamaná z příchodu JinJina. Své zklamání prostě nedokázala skrýt a Ailee se jí smála. Děvčata si dělala srandu, že Cheetah DinDina prostě sežere a přály mu mnoho štěstí.

Tak to bychom měli první společné chvíle děvčat a teď se pojďme zaměřit na jednotlivé úkoly.  Podstatou Good Girl je to, že se děvčata musí spojit a společně bojovat proti umělcům, které zvolí Mnet za protivníky. Pokud vyhrají, obdrží peníze, pokud ovšem prohrají, no to už je jiná písnička a čeká je trest.

První úkol se nazýval Crew Exploration. Všechny měly za úkol postupně předvést své umění během sólo vystoupení. Ostatní musely v tajném hlasování vyjádřit, zda chtějí s dotyčnou v budoucnu spolupracovat. Pozor, Mnet si samozřejmě připravilo překvapení, kterým bylo publikum složené z hvězd. Byly tam některé členky z Weki Meki a DIA, dále například Yubin, GREE, Nada, nafla, Loopy, Dickpunks, Bigone, Ulala Session, Giant Pink a Kanto.

  
  
  


Tento zahajovací úkol vyhrála Lee Young Ji, která z 33 hlasů získala všechny. Za svou výhru, 5 milionů wonů, nakoupila elektroniku a pak nechala ostatní umělkyně tahat papírky s čísly, které označovaly jednotlivé předměty. Svou výhru v podstatě rozdělila mezi všechny.
 
V průběhu druhého úkolu Song Camp byly v rámci dvoudenního pobytu v hotelu utvořeny týmy po dvou. Spolubydlící na pokoji si vybíraly prostřednictvím klíčů, které si zvolily ihned po příchodu do hotelu. Lee Young Ji bydlela s Yeeun, SLEEQ s Cheetah, Jiwoo s YUNHWAY, Hyoyeon s Queen WA$ABII a Ailee s Jimin.

Složení jednotlivých týmů bylo Lee Young Ji s QUEEN WA$ABII, Jamie s Ailee, YUNHWAY s Yeeun, Jiwoo s Cheetah a Hyoyeon se SLEEQ. Kromě peněz od Mnet se soutěžilo o označení Best unit. Tento úkoly vyhrály Hyoyeon a SLEEQ. DinDinovy se líbilo představení Jamie s Ailee.

 
 

 
V prvním úkolu v podstatě každá z nich ukázala, co umí, v druhém úkolu se naučily spolupracovat a více se seznámily. Všechno to byla příprava před první bitvou, kde obsazení Good Girl stanulo proti pánům z Just Music a Wedaplugg Records. YUNHWAY okamžitě prohlásila, že o tom vůbec neměla ponětí. The Quiett přišel jako speciální režisér a samozřejmě se po svém příchodu postaral o jeden vtipný moment. Řekl Lee Young Ji, že je větší a ona oponovala, že vyrostla. Nicméně se ukázalo, že nevyrostla. Jamie a Ailee byly nadšeny z toho, že jej mohou konečně poznat, a Jiwoo o něm prohlásila, že je roztomilý.

Prvním protivníkem byli hned tři umělci a to Lil Tachi, sAewoo a Jhnovr. YUNHWAY si postěžovala, protože sAewoo je jejím nejlepším přítelem a nic jí neřekl. Druhým protivníkem byla pouze jediná osoba a to Giriboy a třetím Swings a Han Yohan.

Bylo rozhodnuto, že proti prvnímu protivníkovi půjdou SLEEQ, YUNHWAY a Jamie. Proti Giriboyovi stane Lee Young Ji a Swingse s Han Yohanem se pokusí pokořit Hyoyeon a Cheetah.

 
 
 
 
První kolo vyhrály SLEEQ, YUNHWAY a Jamie. Třetí kolo Swings a Han Yohan. Výsledky druhého kola a zároveň vítěz celého kola byl oznámen jako poslední. Good Girl vyhrály nad Just Music a Wedaplugg Records. Pánové si sice neodnesli peníze, ale Han Yohan si splnil sen v podobě selfie s Hyoyeon. Speciální režisér The Quiett se stal neoficiálním jedenáctým členem Good Girl.
 
V čtvrtém úkolu stanuli soupeři z idol světa a to Ravi, YooA a Mimi z Oh My Girl, AB6IX a Hyolyn. Proti děvčatům z Oh My Girl vystoupily SLEEQ a Aille. Soupeřkou Hyolyn se stala YUNHWAY. Raviho, který si přizval na pomoc Chillin Homie, vyzvali QUEEN WA$ABII a Takuwa. Yeeun, Jiwoo, Jamie, Cheetah a Hyoyeon vyzvaly skupinu AB6IX.

 
 
 
 

QUEEN WA$ABII a Takuwa se postarali o pořádný poprask pusou, kterou si během vystoupení dali. První kolo vyhrály SLEEQ a Ailee, druhé Hyolyn, třetí QUEEN WA$ABII a čtvrté Yeeun, Jiwoo, Jamie, Cheetah a Hyoyeon. Good Girl tak vyhrály i tento úkol.
 
Pátým úkolem bylo porazit pány ze Show Me The Money, což rozhodně není něčím lehkým. Vyzvat Good Girl přišli Rhythm Power, Mommy Son, nafla a Loopy. Ailee, Jiwoo, a Hyoyeon stanuly proti Rhythm Power, Yeeun proti Mommy Son, YUNHWAY a Lee Young Ji proti duu nafla a Loopy. Mommy Son neboli Mad Clowna přišli podpořit Wonstein a Kim Seung Min.

 
 
 

Vítězem tohoto úkolu se stali pánové ze Show Me The Money. I přesto, že se Yeeun podařilo vyhrát, ostatní děvčata prohrála.

Sleduteje tuto show? Které vystoupení se vám líbilo zatím nejvíce?


ZDROJ: hip-hopová hudební show Good Girl
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9