Hvězdy seriálu Sweet Munchies slibují netradiční milostný trojúhelník

16:00 | 28.05.2020 Eunka 2
Chystáte se sledovat nebo už sledujete nový seriál s Jung Il Wooem a Kang Ji Young, který se jmenuje Sweet Munchies? Nechte se nalákat tím, co herci prozradili na tiskové konferenci.
Hlavní obsazení
Hlavní obsazení FOTO: hancinema.net
Dne 25. května se konala tisková konference k seriálu Sweet Munchies, které se zúčastnili Jung Il Woo, Kang Ji Young, Lee Hak Joo a režisérkou Song Ji Won. Seriál pojednává o netradičním milostném trojúhelníku mezi šéfkuchařem z bistra Park Jin Sungem, producentkou Kim Ah Jin a geniálním designérem Kang Tae Wanem.

Režisérka Song Ji Won na úvod řekla: "Sweet Munchies je příběh hrdinů. Každý sní o tom, že se jednoho dne stane hrdinou, ale realita je drsná. Po chvíli se dozvíte, že hrdinové nejsou tím, čím si myslíte, že jsou. Ti, kdo se obětují slabším, jsou hrdinové. Když se rozhlédnete kolem sebe, existuje mnoho hrdinů. Naši rodiče jsou hrdinové. Toto je drama o skutečném významu hrdinů."

Jung Il Woo, který předváděl své kuchařské dovednosti v show Convenience Store Restaurant, dodal: "Toto je můj první projekt rok po Haechi. Přitáhly mě netradiční prvky v příběhu. Moje postava má velké charisma a navíc jsem chtěl ukázat, že nenosím jenom hanbok. V seriálu jsem vařil a pomáhal vymýšlet menu. Snažil jsem se nevytvářet běžné pokrmy, ale něco jedinečného. Kuchařské scény jsou důležité, ale stejně tak reakce lidí, kteří jídlo jedí, takže jsem se snažil dělat dobré jídlo."

 

Doplnil, že mu pomáhali známí šéfkuchaři Lee Yeon Bok a Jang Jin Mo, kteří jsou konzultanty pro seriál. Poté pokračoval: "Na roli jsem pracoval se skutečnými kuchaři. Myslím, že jsem si tím poškodil ruce. Jsou to ale čestné odznaky. Pokud používáte často nůž, máte jizvy. Když jsem se podíval na ruce skutečných kuchařů, viděl jsem, že mají spoustu jizev. Jako šéfkuchař v dramatu sbírám i jizvy."

Lee Hak Joo, který nedávno zanechal silný dojem v dramatu The World of the Married, prozradil: "Necítím zvláštní tlak kvůli The World of the Married, ale jsem ten typ, který cítí hodně tlaku, kdykoli přijme jakoukoli roli. Cítím velký tlak i kvůli roli, kterou nyní hraji. To, co chci prostřednictvím tohoto dramatu ukázat, je to, jak lidé prorážejí zdi, když si sami vytvářejí bariéry, které nelze překročit."

Jung Il Woo a Lee Hak Joo přiznali, že chodili na stejnou univerzitu, což usnadnilo jejich sblížení. Jung Il Woo dodal, že bylo užitečné, že většina herců byla stejného věku a vysvětlil: "Kang Ji Young má přátelskou osobnost, takže bylo snadné stát se přáteli. Všichni máme rádi pyongyang naengmyun, takže to bylo něco, co jsme měli společného. Tím jsme se sblížili."

 

Kang Ji Young poznamenala: "Je to už dlouho, co jsem pracovala v Koreji, takže jsem byla při natáčení nervózní, ale ti dva mi hodně pomohli. Usnadnili mi to, díky nim jsem hrála dobře." Nakonec si tito tři herci vybrali to, co považovali za klíčové body, na které by se měli diváci zaměřit. Lee Hak Joo řekl: "Je to nekonvenční milostný trojúhelník. Většina milostných trojúhelníků má dva lidi, kteří soutěží o jednu osobu, ale v tomto dramatu jsou všichni tři hrdinové podivně spojeni."

Kang Ji Young ještě uvedla: "Myslím, že poselstvím seriálu je útěcha. Když jsem četla scénář, uvědomila jsem si, že někteří lidé dostávají útěchu určitými způsoby, zatímco jiní překonávají obtíže jinými způsoby. Doufám, že diváci budou při sledování tohoto dramatu cítit pocit útěchy."

Jung Il Woo na závěr dodal: "Nejdůležitější postavou v seriálu je noční občerstvení. Chci, aby naše drama působilo jako ta pozdní noční svačinka, kterou byste neměli jíst, ale je tak uklidňující."

Seriál měl premiéru 25. května. Zaujal vás? Sledujete ho?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9