Chen Xiao a Wang Yibo budou čelit drogovému podsvětí

15:00 | 28.05.2020 Xiunka 0
Do deníčku si zapište nové čínské drama Being a Hero, ve kterém nebude nouze o policejní uniformy, nebezpečné drogové podsvětí a bratrské pouto.
Chen Xiao & Wang Yibo
Chen Xiao & Wang Yibo FOTO: dramapanda.com
Poté, co byl minulý týden Wang Yibo spatřen při čtení scénáře Being a Hero, bylo konečně potvrzeno, že jej v tomto dramatu uvidíme. Bratrem v boji mu bude Chen Xiao. Jedná se o docela všestranného herce, který za svou hereckou kariéru prošel mnoha žánry. Mezitím se Wang Yibo objevil převážně kostýmových a romantických dramatech. Fanoušci jsou zvědaví, jak se role policajta zhostí. Wang Yibo prohlásil, že vynakládá veškeré úsilí, aby nabral svalovou hmotu a vybudoval si svaly. Také si pro tuto roli nechal zkrátit vlasy.

O čem nové drama Being a Hero pojednává? Před pěti lety byl Wu Gang zabit drogovou organizací 'K' a jeho syn Wu Zhen Feng (Chen Xiao) vyloučen od policie. Rozrušený Wu Zhen Feng se vydává k hranicím a jeho nejlepší přítel Chen Yu (Wang Yibo) jej neúnavně pronásleduje. Oba byli během cesty téměř uneseni. Zatímco Wu Zhen Feng zachrání svého přítele, odvádí jej překupníci drog a od té doby o něm nejsou žádné zprávy.

Když se oba opět setkají, působí Chen Yu jako policista z oddělení narkotik a Wu Zhen Feng je podezřelý z vraždy. Vrah znám pod přezdívkou Addict Lord. Chen Yu se rozhodl ignorovat veřejné pobouření a odsuzování od jeho kolegů. Chce najít pravdu a očistit jméno svého přítele.Režisérem byl stanoven Fu Dong Yu, který stojí za dramatem The Thunder. S tématem drogového podsvětí má tak už zkušenosti. Do svého nového projektu přivedl herce Wang Jin Songa. Je ironií, že tentokrát obleče policejní uniformu, zatímco v The Thunder vystupoval jako drogový lord. Wang Jin Song není jediným veterán hercem, na kterého se v tomto dramatu můžeme těšit. Liu Yi Jun svou účast taktéž potvrdil.

Dále se v dramatu Being a Hero objeví Zhao Zhaoyi, Feng Jiayi, Zhang Yuqi, Tu Bing, Gao Xuyang, Gong Lei, Ai Dong, Zhao Xuan, Tang Lujing, Wang Xiuzhu, Song Hanhuan a Guo Xiaoting.

Zaujalo vás nové drama?


ZDROJ: dramapanda.com & mydramalist.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9