Shin Se Kyung namluví dokument o COVID-19

11:00 | 22.05.2020 Eunka 0
Populární korejská herečka Shin Se Kyung, která se zajímá o ekologii, namluví dokument o tom, jak Korejci bojovali s COVID-19.
Shin Se Kyung
Shin Se Kyung FOTO: soompi.com
Shin Se Kyung namluví dokument o každodenním životě Korejců během COVID-19. Dne 18. května byly hlášeny podrobnosti o nadcházející kampani MBC týkající se COVID-19. Tato kampaň dostala název We Believe - Hidden Feelings.

Kampaň obsahuje nadějnou zprávu o zahájení nového každodenního života Korejců, kteří odvážně a odolně překonali národní krizi v důsledku pandemie COVID-19. Herečka Shin Se Kyung během vyprávění poukáže na životy různých korejských občanů, kteří vedou svůj každodenní život naplněný prací a rodinou, a zároveň dodržují pořádek a pravidla uprostřed chaosu a nejistoty.

Herečka na toto téma řekla: "Díky tomu, že jsme se spojili svými vlastními způsoby, mohla Korea překonat těžké chvíle a posunout se k novému způsobu života. Přestože krize ještě neskončila, věříme v naši sílu."

O účasti v kampani jako vypravěčka herečka uvedla: "Chtěla jsem povzbudit všechny občany, kteří dodržují nová pravidla uprostřed ohniska koronaviru, což se stalo naším každodenním životem."

Shin Se Kyung navíc po dobu karantény ukázala dobrý příklad tím, že nosila masku a zůstala doma se svým psem. Na sociálních médiích pak zanechávala povzbudivé příspěvky.

První dokument z této série, který namluvil herc Park Hae Jin, vyjádřil vděčnost obětavým pracovníkům, včetně lékařů, zdravotních sester, hasičů a policistů, kteří v boji s koronavirem nasazovali své životy a neúnavně pomáhali ostatním.

Stanice MBC plánuje vysílat různé programy s nadějnými a podpůrnými zprávami o životě během COVID-19. Jedním z nich je speciální čtyřdílný dokumentární film nazvaný Pandemic. Diváci se také mohou těšit na speciální živé vysílání We Believe - We Are the Hope. 

První epizoda dokumentu byla odvysílána 21. května, druhou diváci uvidí 28. května, třetí a čtvrtá přijde na obrazovky na podzim. Živé vysílání We Believe - We Are the Hope se bude vysílat 27. května.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9