Xu Kai a Cheng Xiao prožijí e-sport romanci v novém dramatu

14:00 | 23.05.2020 Xiunka 3
Jste milovníky e-sportů a různých počítačových her? Vaší pozornosti by poté nemělo uniknout nové drama Falling into Your Smile.
Xu Kai & Cheng Xiao
Xu Kai & Cheng Xiao FOTO: dramapanda.com

Na základě stejnojmenné novely Falling into Your Smile bylo před pár dny dokončeno natáčení nového čínského dramatu. Zveřejněny byly působivé fotografie, kterými se oznámilo zbylé obsazení. Na co se můžeme těšit? Hráčka e-sportů, která přísahala, že nikdy nebude ve vztahu s někým se stejnou zálibou, upoutá pozornost velitele poté, co se dostane do jeho elitního hráčského týmu. Studentka Tong Yao se tak stává první ženskou hráčkou e-sportů v profesionální lize v Číně.

Po průlomové roli v dramatu Story of Yanxi Palace se Xu Kai představil v různých žánrech, ale vždy v kostýmech a to ať už jde o starověkou anebo republikánskou éru. Falling into Your Smile bude tak jeho prvním dramatem z moderní éry. Fanoušci jsou opravdu zvědaví, jak se popere s postavou hráčského boha Lu Si Chenga.

Cheng Xiao, která debutovala ve skupině Cosmic Girls, neustále buduje své herecké jméno. Jednat se bude v pořadí o její čtvrté drama. Ztvární postavu Tong Yao, která se snaží prosadit v mužském prostředí.Zhai Xiao Wen, který debutoval ve skupině R1SE poté, co se umístil na šestém místě v Produce Camp 2019, se ujal druhé hlavní mužské postavy Jian Yanga. Yao Chi, který se umístil na dvanáctém místě v Youth With You, vystoupí jako Lu Yue.Dále v dramatu ztvární role Zhou Yi Ran, Rachel Wang, Merxat Mi Re, Ling Chao, Gao Han, Xiao Kai Zhong, Wang Yi Jun, Qi Yandi, Sun Kai a Cui Shao Yang. Mnohé z těchto jmen vám možná přijdou neznámá. Jedná se o různé účastníky survival pořadů.

Předpokládá se, že se drama začne vysílat koncem letošního roku. Zaujalo vás?


ZDROJ: mydramalist.com & dramapanda.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9