Ji Hyun Woo a Kim So Eun si zahrají v romantickém seriálu

12:00 | 22.05.2020 Eunka 0
Kim So Eun a Ji Hyun Woo byli obsazeni do připraveného seriálu s pracovním názvem Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to be Lonely!. Půjde samozřejmě o romantiku!
Ji Hyun Woo a Kim So Eun
Ji Hyun Woo a Kim So Eun FOTO: asianwiki.com
Ji Hyun Woo a Kim So Eun si zahrají v seriálu Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to be Lonely!, který bude vysílat MBC every1. Seriál bude režírovat režisérka Lee Hyun Joo (Imaginary Cat) a scénář má na starost Jo Jin Kuk (Fated To Love You).

Půjde o romantický příběh mladých lidí, žijících společně v jednom domě, kteří chtějí být ve vztahu, ale nechtějí nic příliš vážného a kteří chtějí svobodu, ale nechtějí být osamělí. Můžeme se těšit na realistické zobrazení lidí, kterým táhne na třicet, a kteří řeší problémy s láskou.

Ji Hyun Woo ztvární Cha Kang Wooa, mladého psychiatra, jenž se velmi zajímá o lidi, ale bojí se  romantických vztahů kvůli traumatu z minulosti. Je mu pomalu třicet, ale je stále svobodný, ačkoli je atraktivní.

Kim So Eun si zahraje nezávislou editorku Lee Na Eun, která je velkorysá k dobrým lidem, ale nesnáší nespravedlnost. Doufá, že se jednoho dne stane spisovatelkou. Když jí neobnovili smlouvu v novinách, pracuje jako redaktorka na částečný úvazek. Poslední čtyři roky s nikým nechodila, protože se potýkala s životními obtížemi, ale věci se mohou změnit, když potká někoho zajímavého v domě, ve kterém bydlí.

Seriál bude mít premiéru ve druhé polovině tohoto roku. Těšíte se na něj?

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9