Obsazení I’ll Go To You When The Weather Is Nice se loučí se seriálem

13:00 | 23.04.2020 Eunka 0
Seriál I’ll Go To You When The Weather Is Nice právě skončil a my se nyní podíváme, jak se s ním hlavní herci rozloučili. Jistě jim zůstane plno pěkných vzpomínek, stejně jako divákům.
Poster k seriálu
Poster k seriálu FOTO: JTBC
Seriál I’ll Go To You When The Weather Is Nice skončil 21. dubna a hlavní herci se s ním opravdu pěkně rozloučili. Pokud jste drama neviděli, tak příběh vypráví o o violoncellistce, která se unavená městským životem, vrací do svého rodného města a zamiluje se do majitele místního knihkupectví. Hlavní role ztvárnili Park Min Young a Seo Kang Joon.

Herečka Park Min Young začala: "Začali jsme natáčet v zimě, ale počasí se změnilo v jarní, aniž bych si toho všimla. Jelikož jsem při natáčení tohoto dramatu získala mnoho nových zkušeností, myslím, že na něj nebudu moci zapomenout. Cítila jsem se uklidněna tím, že budu pracovat s tak dobrými herci. Děkuji divákům, kteří nám poslali svou podporu, a upřímně doufám, že budou zdraví a najdou štěstí v běžném každodenním životě."

 

Seo Kang Joon pokračoval: "Zimní dny pominuly, když četní členové obsazení a štábu tvrdě pracovali, aby se dosáhlo dobré produkce. Teď, když je čas se rozloučit, cítím hodně lítosti a zklamání, ale budu si vážit času, který jsem strávil v této milé vesničce. Jsem vděčný autorovi původního díla a režisérovi, scenáristce i členům obsazení za to, že mi umožnili hrát Eun Seoba, který měl drahocenný charakter. Děkuji divákům, kteří seriál milovali. Brzy vás přivítám s novým projektem."

Lee Jae Wook řekl: "Chtěl jsem hrát postavu, která byla jako někdo, s kým se v reálném životě potkáte, a vyzkoušet živé herectví, s nímž se diváci mohou ztotožnit. Myslím, že jsem tímto projektem dokázal tuto žízeň uspokojit. Děkuji všem, kteří tvrdě pracovali na zobrazení hřejivého každodenního života Bukhyeonu. Bylo to šťastné natáčení. Doufám, že brzy přijde příležitost, díky které se s vámi znovu setkám."

Kim Hwan Hee poznamenala: "Byla jsem šťastná a bavila jsem se při natáčení coby Im Hwi a diváky tak 'zdravila' každý týden. Děkuji za milující Hwi. Bylo mi ctí pracovat na skvělé produkci se skvělým režisérem, výrobním štábem a obsazením. Zůstaňte dobře naladěni až do konce seriálu."Moon Jung Hee jen krátce uvedla: "Je mi vždycky líto, když se loučím s postavou a projektem, které si zamiluji. Upřímně děkuji všem, kteří milovali a sledovali ​I’ll Go To You When The Weather Is Nice."

Na závěr promluvila Im Se Mi: "Je mi líto, že se musím rozloučit, ale také cítím, jako by ze mě spadla tíha. Bo Young možná mohla být nenáviděnou postavou, ale pro mě je to osoba, jakou jsem možná někdy pro někoho byla, i když si to už nepamatuju. Jak říká název dramatu, doufám, že každý z vás může zažívat milé teplo každý den. Doufám, že tak můžete prožívat každý den, ve kterém se ocitnete."

Sledovali jste tento seriál? Jak se vám líbil? Bude vám také chybět?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9