[apríl] Natáčení BL seriálu v potížích kvůli útoku na herce i koronaviru!

12:00 | 01.04.2020 abhorsenka 7
Natáčení seriálu Why R U má velké problémy nejen kvůli opatřením spojeným s koronavirem. Jedna z jeho hvězd totiž byla napadena. 
Why R U Saint Zee
Why R U Saint Zee FOTO: facebook.com/WhyRUTheSeriesTH

Minulý týden se objevila zpráva o tom, že v současnosti nejpopulárnější thajský boys love seriál má problémy s natáčením, nejen kvůli viru Covid-19 a nařízením spojeným s jeho potlačením. Seriál totiž není dotočený celý a natáčení probíhá souběžně s vysíláním. Tvůrci tedy oznámili, že se dostali do situace, kdy nemají všechno a intimní scény mezi postavami nelze v současné situaci dotočit. Připravili tak diváky na vysílání speciální epizody a posléze i přerušení vysílání seriálu.


Nyní se ovšem ukázalo, že to není jediný problém spojený s pozastavením natáčení. Největší hvězda seriálu Saint neboli Suppapong Udomkaewkanjana byl po odvysílání poslední epizody napaden fanynkou. Jeho zastupující agentura se k incidentu vyjádřila na sociálních sítích.


"Dobrý den, tady je Cream Entertainment. Jako zástupci Sainta vás chceme informovat o proběhlém incidentu a předejít tak šíření nepravdivých informací. Je pravda, že Saint byl napaden, stalo se tak v jeho soukromí, když byl venčit svého psa. Útočník jej poškrábal na tváři, ale jinak se mu nic vážného nestalo. Herec je nyní se svou rodinou a snaží se vzpamatovat ze šoku, který mu útočník svým neodpustitelným chováním způsobil. My jako agentura jsme už podnikli potřebné právní kroky, aby byla osoba potrestána a aby se podobný incident už nemohl opakovat."Druhý pár seriálu Why R U


Na internetovém portálu Sanook se v neděli objevila zpráva od nezletilé dívky, ve které vysvětluje důvod svého útoku. Fanynka mluví o pomstě za hercovu domnělou „nevěru“ vůči kolegovi z jeho předchozího BL seriálu Love by Chance, kde hrál první hlavní roli. (Seriál Love by Chance byl velice populární a herci Saint Suppapong a Perth Tanapon v něm hráli pár.) Snaží se také vysvětlit, že jeho účinkování v jakémkoli dalším projektu je zrada. K útoku ji dle jejích slov vyprovokoval právě seriál Why R U a Saintovy společné scény s hereckým kolegou Zee Prukem. Celý vzkaz je plný emocí a vyvolal rozporuplné reakce, protože podle samotného deníku Sanook je dívka nyní v péči lékařů a její duševní zdraví není v pořádku.
 
Co si o podobném incidentu myslíte? Sledujete seriál Why R U?


FOTO a ZDROJ: facebook.com/WhyRUTheSeriesTH, sanook.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9