Moon Ga Young promluvila o své roli v seriálu Find Me In Your Memory

20:00 | 22.03.2020 Eunka 0
Moon Ga Young hraje v novém seriálu Find Me In Your Memory herečku jménem Yeo Ha Jin, která zapomněla na nejdůležitější okamžiky svého života. Proč roli přijala a jak si ji užívá? To se hned dozvíme.
Moon Ga Young
Moon Ga Young FOTO: soompi.com
Seriál vypráví o televizním hlasateli, jenž trpí hyperthymésií, což je vzácný syndrom, který lidem dává možnost vzpomenout si na neobvykle velké množství jejich životních zážitků v živých detailech, a o mladé herečce, která zapomněla na svou minulost a z tohoto důvodu žije jen podle svého přání. Tuto herečku hraje právě Moon Ga Young. 

Proč se herečka pro tuto roli rozhodla? Moon Ga Young odvětila: "Nebyl důvod, proč nepropadnout Ha Jin, která má tak rozmanité stránky sebe sama a k tomu i okouzlující vlastnosti. Je vážná, ale její osobnost není příliš těžkopádná, a je veselá, aniž by byla příliš lehkomyslná."

Za svou výzvu jmenovala poctivost Yeo Ha Jin a popsala ji jako skvělou osobu, která se umí čistě vyjadřovat. Každý předmět, kterého se dotkne, je okamžitě vyprodán. Tato dívka má prostě velké charisma.

"Vyzkoušela jsem pro každou epizodu celou řadu věcí, pokud jde o oblečení, doplňky a účesy," řekla Moon Ga Young. "Uvidíte krásné a elegantně barevné oblečení, které podtrhne krásu Ha Jin a její styl, který se mění v závislosti na situacích a emocích. Myslím, že mě pravděpodobně uvidíte v takovém množství modelů, jaké jsem ještě v žádném projektu neměla."Hrdinka seriálu je také osobou, která vyvolává problémy tím, že zveřejňuje neočekávané názory na sociálních sítích, protože je typem, který vždy s jistotou sdílí své myšlenky. Moon Ga Young prohlásila: "Na rozdíl od Ha Jin, sociální média moc nepoužívám. Jsem typ, který opravdu dlouho přemýšlí, než nahraje příspěvek. Nahrávám více fotografií, než psaných příspěvků."

O svém kolegovi z dramatu, herci Kim Dong Wookovi, řekla: "Jsem vděčná, že mě vždy dobře vede. Natáčíme, zatímco jsme k sobě ohleduplní a navzájem se podporujeme. Jelikož se spolu objevujeme v mnoha scénách, hodně diskutujeme a synchronizujeme se."

Na závěr uvedla: "Tvrdě pracuji na natáčení, abych vám mohla představit dobrý seriál a dobrou postavu. Doufám, že to bude drama, které vám přinese jaro a dotkne se vašich srdcí. Užijte si ho, prosím."

Seriál se vysílá od 18. března. Sledujete ho?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9