Kim Soo Hyun se po 5 letech vrací na obrazovky

12:00 | 10.02.2020 Eunka 0
Populární herec Kim Soo Hyun se po pěti letech vrátí na televizní obrazovky, díky seriálu Psycho But It’s Okay. 
Kim Soo Hyun
Kim Soo Hyun FOTO: soompi.com
Dne 7. února stanice tvN potvrdila, že Kim Soo Hyuna čeká hlavní role v nadcházejícím dramatu s pracovním názvem Psycho But It's Okay. Na televizní obrazovky se tak vrátí po dlouhých pěti letech. Sice se mezitím mihl v seriálech Hotel Del Luna a Crash Landing on You, to se však nedá počítat za plnohodnotnou roli. 

Na co se můžeme těšit? Na hojivou romanci, která je jako vystřižená z pohádkové knížky. Psycho But It’s Okay líčí příběh zdravotníka z psychiatrickém oddělení, který nemá čas na lásku, a spisovatelky dětských knih, která nikdy nezažila lásku, protože má vrozenou vadu.

Kim Soo Hyun ztvární onoho zdravotníka Moon Kang Taeho. O rodiče přišel v dětství a tak se musel brzy stát živitelem rodiny. Celý svůj život strávil péčí o svého staršího bratra, který je autista, a každý měsíc se soustředí na to, aby vydělal dost peněz na jídlo a ubytování. Vyčerpaný každodenním stresem nemá žádné velké sny ani velkou naději, že se jeho život v budoucnu zlepší.

Seriál bude režírovat Park Shin Woo (Hyde Jekyll, Me) a scénář napíše Jo Yong (Jugglers). Premiéry bychom se měli dočkat v první polovině tohoto roku.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9