Těšte se na Jang Hyuka v seriálu Tell Me What You Saw!

14:00 | 23.01.2020 Eunka 2
Jang Hyuk bude v krimi seriálu Tell Me What You Saw velmi charismatický a akční. Fanoušci se mají na co těšit. Co řekl o své postavě? Proč tu roli přijal? Co seriál nabídne + upoutávky? To vše na vás čeká!
Jang Hyuk
Jang Hyuk FOTO: instagram.com/ocn_original/
Toto připravované krimi drama od OCN bude napínavým thrillerem o geniálním profilerovi Oh Hyun Jaeovi, který ztratil vše, a detektivovi Cha Soo Young, která má fotografickou paměť. Společně budou stíhat sériového vraha.

Postavu Oh Hyun Jaea ztvární populární herec Jang Hyuk, který nedávno promluvil o své nové roli s novináři. Mnoho diváků si Jang Hyuka oblíbilo jako Jin Hyuka v seriálu Voice z roku 2017. Sledovanost byla vysoká a není divu, že došlo i na další řady.

Uběhly tři roky a Jang Hyuk se opět vrací na televizní obrazovky v dramatu s podobným žánrem. Okouzlí nás jako geniální profiler, který zmizel ze společnosti poté, co ztratil svou snoubenku při výbuchu, jenž měl na svědomí sériový zabiják. Na otázku, proč roli v Tell Me What You Saw přijal, odpověděl: "Doufal jsem, že budu schopen stvořit jinou, rozdílnou postavu, lišící se od té z Voice. Oh Hyun Jae je velmi uzavřený člověk. Přemýšlím tedy o mnoha věcech a připravil jsem si i různé pomůcky, aby to vyšlo. Cítím, že zažil hlubokou bolest, když při výbuchu přišel o snoubenku. Pracuji tvrdě, abych co nejlépe vykreslil jeho ztrátu a bolest."

Co se týče scénáře, herec uvedl: "Byl jsem fascinován vývojem příběhu a tím, jakým způsobem Oh Hyun Jae vyšetřuje a zná psychologii zločinců. Bohužel zažil trauma kvůli zločinci, kterého stíhal, a snaží se toto trauma překonat tím, že ho znovu pronásleduje."

Na závěr poznamenal: "Jsem nadšený. Cítím spíše očekávání než tlak a zátěž. Snažím se vytvořit dobrý projekt, který splní očekávání diváků. Prosím, těšte se na to."

Seriál bude mít premiéru 1. února. Budete ho sledovat?

Upoutávky:
 

ZDROJ: soompi.com
FOTO: ​instagram.com/ocn_original/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9