V The Return of Superman se můžeme těšit na novou rodinu!

18:00 | 09.01.2020 Xiunka 1
V oblíbeném pořadu The Return of Superman, který se v poslední době opět těší vysoké sledovanosti, můžeme očekávat novou rodinu.
Gary se svým malým synem
Gary se svým malým synem FOTO: soompi.com
Na televizní obrazovky se po třech letech vrací Gary, který dříve působil v pořadu Running Man. Kang Ha Oh je jméno jeho 26 měsíců starého syna. Diváky zajímá, jak si tento legendární rapper vede v pozici hip-hopového otce, což se díky pořadu, ve kterém si maminky berou dovolenou a prcky mají na starost tatínkové, dozvíme.

Kang Bong Kyu, hlavní producent pořadu, se rozpovídal o náboru Garyho a jeho syna do slavného pořadu. Řekl: „Myslím si, že se Gary neobjevil v televizi asi tři roky. Už je to docela dlouho, co jsme jej požádali, aby se připojil k pořadu. Po prvotních obavách, pohotově přijal příležitost působení.“

V dubnu 2017 Gary oznámil manželství se ženou, která není celebritou. V listopadu téhož roku pár přivítal na svět svého syna. Poté, co na konci roku 2016 opustil variety program Running Man se Gary soustředil na roli manžela a otce.

Kang Bong Kyu pokračoval: „Proces jeho obsazení nebyl snadný. Samozřejmě, obsazení není nikdy snadné. Je to něco, k čemu se přistupuje opatrně, protože člověk musí ukázat své děti a svůj domov. Největším tématem zvědavosti je jeho syn.“

První záběry byly již natočeny. Datum vysílání epizody s novou rodinou není ještě známo.

Těšíte se na Garyho a jeho malého syna?

 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9