Rowoon na Ha Rooa z Extraordinary You jen tak nezapomene

14:00 | 30.11.2019 Eunka 0
Seriál Extraordinary You nedávno skončil a Rowoon ze skupiny SF9 promluvil o tom, jak se mu hrála role Ha Rooa, jaká byla jeho nejoblíbenější scéna a jakou popularitu mu role přinesla.
Rowoon
Rowoon FOTO: soompi.com
V seriálu Extraordinary You hrál Rowoon Ha Rooa a pokoušel se spolu s hlavní hrdinkou změnit svůj zdánlivě pevný osud. Jako původně bezejmenná postava, obdržel lásku publika a postupně svému hrdinovi vybudoval identitu. Pokud jde o konec seriálu, idol přiznal: "Stále mám pocit, že to není pravda a mám za to, že zítra musím jít do školy. Za posledních šest měsíců mi místo Rowoone říkali Ha Roo a i já myslel na sebe jako na Ha Rooa, takže mi stále nepřijde skutečné, že už je konec."

Jak se vyrovnal s neuvěřitelnou popularitou seriálu? Na to odpověděl: "Pro autogramy si chodili i lidé, kteří si pro ně bežně nechodí. Zvedla se mi sledovanost na sociálních sítích a přibylo členů na fan cafe. Jsem vděčný." 

Ha Roo byl Rowoonovou vůbec první hlavní rolí v dramatu, proto sdílel: "Jelikož to byla moje první hlavní role, byl tlak opravdu intenzivní. Chtěl jsem si vést dobře. Můj postoj nebo pocity k projektu se vůbec nezměnily. Chtěl jsem však, aby se všichni herci na place cítili příjemně, a tak jsem se snažil vytvořit příjemnou atmosféru."Co se díky tomuto seriálu naučil? Ohledně toho vysvětlil: "Naučil jsem se toho opravdu hodně. Kromě běžných dovedností, jsem usilovně pracoval, abych se neomezoval jen na scénář, ale abych při hraní se svými vrstevníky našel nové a zábavné věci vlastním porozuměním. Tímto způsobem jsem se mohl o sobě dozvědět víc. Myslím, že toto drama mě přimělo, abych objevil nové stránky sama sebe. Byl to vzácný projekt, který mi dal emoce a pocity, na které nikdy nezapomenu."

Pokud jde o postavu Ha Rooa, řekl: "Abych byl upřímný, ta postava neměla moc podrobný popis. Proto jsem musel hledat a vytvářet nové věci založené na vibracích na place. Měla to být pro diváky záhadná postava a tak jsem ji musel ztvárnit s volností. Ha Roo je postava, která Dan Oh ohromí, ale je odvážná, když čelí všem potížím. Proto jsem si vzpomněl na film A Werewolf Boy a říkal jsem si, že Ha Roo je jako štěně. Studoval jsem ho četbou scénáře. Během turné v zahraničí jsem si dokonce psal deník o tom, jaké pocity mám z pobytu v různých prostředích.  Přemýšlel jsem o tom, jak bych mohl pochopit pocity Ha Rooa tím, že jsem hrál, zatímco čelil překážkám. Obzvláště jsem se snažil komunikovat očima."

Dále dodal: "Jednou z nejtěžších věcí bylo to, že Ha Roo je postava, která v sobě hromadí všechny své pocity. Proto jsem se pokaždé snažil hrát opravdově. Například v celé 15. epizodě nosí Ha Roo pouze stejný pár bot, a ty boty jsou ty, které měl na sobě, když mu Dan Oh dala jméno. Snažil jsem se neopomíjet žádný z těchto detailů. Učením plavání, tenisu, jízdy na koni a šermu jsem tvrdě pracoval na zdokonalení postavy."Když přišla řeč na nejoblíbenější a nezapomenutelnou scénu, prohlásil: "Tato scéna se udála na konci třetí části. Ve chvíli, kdy řeknu: 'I když to říkáš, nebudu si to pamatovat, protože se scéna brzy změní.' Ostatní členové obsazení a já jsme mluvili o tom, jak jsme si tento konec užívali. Bylo také fascinující vidět, jak se emoce spojují od scény ke scéně, od chvíle, kdy Dan Oh řekne: 'Zkusme změnit osud společně'. Tu samou větu řekne Ha Roo ve scéně, kdy zmizí a také v té, kdy daruje hvězdu. Bylo to opravdu úžasné a dál to přetrvává v mé mysli."

Jaký je rozdíl mezi Rowoonem hercem a Rowoonem z SF9? Mladík odvětil: "Každý z nich je je jiný. Jsem prostě jiný v každé situaci, ve které se nacházím. Pokaždé se ale snažím být co nejlepší. Doufám, že lidé pochopí, že nebudu opomíjet své herecké aktivity kvůli těm propagačním se skupinou nebo naopak."

Na závěr uvedl: "Extraordinary You byl seriál, ve kterém jsem hrál opravdu ze srdce. Děkuji vám, že jste ho sledovali. Přestože je Ha Roo pryč, doufám, že zůstane ve vašich vzpomínkách po dlouhou dobu. Doufám, že podpoříte všechny mé budoucí aktivity s láskou, pozorností a povzbuzením."


ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9