Jun Ji Hyun se objeví ve 2. sérii seriálu Kingdom

21:20 | 28.11.2019 Eunka 1
Pokud máte rádi herečku Jun Ji Hyun, můžete se těšit na druhou řadu seriálu Kingdom. Dokonce se hovoří i o třetí řadě. Více v článku.
Jun Ji Hyun
Jun Ji Hyun FOTO: soompi.com
První sezóna seriálu Kingdom měla premiéru koncem ledna a získala velmi kladné recenze. Druhá sezóna byla potvrzena a spolu s ní se vrátí i herci Joo Ji Hoon, Bae Doona a Ryu Seung Ryong. Kromě toho bylo dnes oznámeno, že v ní uvidíme i Jun Ji Hyun. Účast této herečky byla od produkčního týmu Netflixu tajemstvím.

Party Jun Ji Hyun byly údajně natočeny samostatně po dokončení scén ostatních členů obsazení. Podle Sports Chosun se Jun Ji Hyun objeví ve finále druhé sezóny a poté bude klíčovou postavou i ve třetí sezóně. Co je na tom pravdy?

Hereččina agentura Culture Depot uvedla: "Je pravda, že se Jun Ji Hyun zúčastnila natáčení druhé řady Kingdom. O samotném dramatu však nemůžeme zmínit nic bližšího. Žádáme vás o pochopení."

Pokud jde o zprávy, že se Jun Ji Hyun ukáže i ve třetí řadě seriálu, agentura uvedla: "Třetí řada ještě nebyla produkcí potvrzena, ale pokud bude a my dostaneme nabídku, budeme na ni pohlížet pozitivně."

Zdroj z Netflixu potvrdil to samé. O třetí řadě zatím není rozhodnuto, ale na druhou řadu s Jun Ji Hyun se už těšit můžeme.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9