Jang Hyuk si políčí na vraha v seriálu Call It Like You See It

12:00 | 07.11.2019 Eunka 0
Po historickém seriálu My Country se Jang Hyuk vrhne na kriminální thriller. Zahraje si v něm spolu s herečkou Jin Seo Yeon a Sooyoung z Girls’ Generation.
Jang Hyuk
Jang Hyuk FOTO: dramabeans.com
Nedávno bylo potvrzeno, že se herec sešel s producentem Kim Hong Sunem kvůli připravovanému seriálu OCN. Jak setkání dopadlo? Velmi dobře, neboť Jang Hyuk přijal roli profilera Oh Hyun Jaeho, jenž pracuje s detektivem Cha Soo Young, která má zvláštní schopnost, co jí umožňuje zapamatovat si vše, co viděla, aby vystopoval sériového vraha, který zabil jeho snoubenku.

Hrdina Oh Hyun Jae býval jedním z nejlepších zločineckých profilerů, který byl schopen vyřešit složité případy svou odborností a schopností dát jednotlivá vodítka dohromady. Jenže poté, co ztratil snoubenku kvůli výbuchu, který měl na svědomí sériový vrah, vymazal všechny stopy své existence a zmizel ze světa. Nakonec však vraha začne stíhat.

Diváci se na seriál velmi těší, neboť kriminální série od OCN se těší velkému zájmu. Toto drama bude režírovat Lee Joon Hyung podle scénáře, který napsali Go Young Jae a Han Ki Hyun. Všichni se určitě můžeme těšit na spoustu akce a napětí.

Seriál bude mít premiéru v první polovině příštího roku.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9