Lee Sang Yoon zmínil líbací scénu s Jang Na Rou

14:30 | 07.11.2019 Eunka 0
Nedávno měl premiéru nový seriál s názvem VIP, ve kterém hrají hlavní role Lee Sang Yoon a Jang Na Ra. My si povíme, co na sebe řekli v pořadu Night of Real Entertainment.
Lee Sang Yoon a Jang Na Ra
Lee Sang Yoon a Jang Na Ra FOTO: soompi.com
Tito dva hrají v seriálu zaměřeném na VIP klienty obchodního domu, manželský pár. V pořadu Night of Real Entertainment Jang Na Ra o jejich spolupráci řekla: "Jelikož jsme stejného věku, nazýváme se navzájem jménem, tedy ne formálně, a rychle jsme se sblížili."

Lee Sang Yoon komentoval jejich líbací scénu slovy: "Byla to první scéna, kterou jsme natáčeli v osm ráno. I když se měla odehrát v domě, ve kterém naše postavy žijí, bylo to poprvé, kdy jsem tam byl. Už den předtím jsem si dělal starosti."

Herečka doplnila: "Předtím, než jsme líbací scénu natočili, jsem byla opravdu hodně nervózní a rozpačitá, ale jakmile jsme začali doopravdy natáčet, všechna ta tréma a nervozita najednou zmizela." 

Mohli by spolu, kdyby to bylo možné, být manželi i ve skutečném životě? Herec nonšalantně odvětil: "Nic není nemožné!" Poté, co se ale podíval na výraz Jang Na Ry, vesele poznamenal: "Její oči se ptají, co to, proboha, vykládám!"

Seriál měl premiéru 28. října a kromě Lee Sang Yoona a Jang Na Ry v něm hrají například Lee Chung Ah, Kwak Sun Young a Lee Jae Won.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9