Jak se Gong Seung Yeon líbí v roli tvrdohlavé Gae Ddong?

15:30 | 10.09.2019 Eunka 0
Gong Seung Yeon hraje v historickém seriálu Flower Crew: Joseon Marriage Agency, který bude mít brzy premiéru. Je o joseonské seznamovací agentuře a samozřejmě o lásce. Jaká je ale hlavní hrdinka Gae Ddong?
Gong Seung Yeon
Gong Seung Yeon FOTO: soompi.com
Když král (Seo Ji Hoon) požádá zmíněnou seznamovací agenturu plnou květinových chlapců, aby proměnili jeho první lásku, neurozenou a tvrdohlavou ženu jménem Gae Ddong (Gong Seung Yeon), v šlechtičnu, nebude to jednoduché. V každém případě to nebude nuda.

To pochopila herečka už při čtení scénáře a proto řekla: "Přijala jsem tuto výzvu, protože jsem si pomyslela, že mohu díky té roli jako člověk a herečka vyrůst, stejně jako Gae Ddong roste v dramatu."

O své hrdince prozradila: "Ddong je postava, která přímo oplývá roztomilým kouzlem. Zpočátku jsem cítila tlak ohledně toho, zda se do ní dokážu úplně vtělit, ale přirozeně jsem byla přitahována kouzlem její osobnosti."

Poté dodala: "Když jsem na scéně, vždy se snažím chovat jako Gae Ddong. I nyní nevědomky mluvím a vystupuju jako Gae Ddong, a moje tvrdá práce nese ovoce, protože si myslím, že se postupně víc a víc podobám své postavě."

Na závěr řekla: "Prostřednictvím tohoto dramatu chci vyjádřit, že z víry, naděje a lásky, je největší právě láska."

Seriál Flower Crew: Joseon Marriage Agency bude mít premiéru 16. září. Více jsme o něm psali zde.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9