Proč si Rowoon vybral seriál A Day Found by Chance?

14:30 | 05.09.2019 Eunka 0
Rowoon ze skupiny SF9 bude hrát v seriálu televize MBC A Day Found by Chance. Proč se rozhodl pro roli zprvu bezejmenného chlapce? Na co se jeho fanoušci mohou těšit? Článek napoví.
Rowoon
Rowoon FOTO: soompi.com
Fanoušci SF9 a hlavně Rowoona, se jistě velmi těší na premiéru připravovaného seriálu A Day Found by Chance, který je založen na webovém komiksu July Found by Chance ze školního prostředí, jenž vypráví příběh studentů, kteří si uvědomují, že jsou postavami v komiksu a snaží se změnit jeho děj. 

Hlavní hrdinka Eun Dan Oh (Kim Hye Yoon), jde proti svému předem určenému osudu, aby našla lásku. Rowoon v seriálu hraje postavu zvanou Číslo 13, která je v příběhu navíc. Nemá jméno a existuje v pozadí, ale když se setká s Eun Dan Oh, zamiluje se. Dívka mu dá později jméno Ha Roo.

Idol o své postavě řekl: "Je to trojrozměrná postava, která je citlivá a jemná, kromě toho je však i roztomilá. V závislosti na tom, s kým je a v jaké situaci se nachází, může ukázat jinou stránku sebe sama. Ha Roo má dvě různé tváře a já cítil, že s ním mám něco společného."

 

Proč si Rowoon seriál A Day Found by Chance vybral? Na tuto otázku odpověděl: "Věřím, že síla našeho dramatu je v jeho poselství. V životě jsou chvíle, kdy ztratíme to nejdůležitější: náš smysl pro sebe sama. Seriál má dobrou zprávu pro všechny osoby žijící v tomto světě, kde je snadné se ztratit."

Poté dodal, že diváci by měli seriál sledovat pro jeho nepředvídatelnost. Nakonec slíbil: "Já v roli tajemného Čísla 13 také ukážu hodně nepředvídatelného osobního kouzla."

Seriál bude mít premiéru 2. října. Těšíte se? Budete ho sledovat?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9