Kolik by Sungjae půjčil přátelům a co téma Pretty 95?

13:30 | 21.08.2019 Eunka 0
Sungjae si v show Pretty 95 hraje na leadera a má opravdu rád své přátele. Kolik peněz by jim půjčil a co dál řekl v pořadu Idol Room? To se dočtete v článku.
Obsazení Pretty 95
Obsazení Pretty 95 FOTO: allkpop.com
Sungjae z BTOB se v pořadu Idol Room rozpovídal o svém přátelství s chlapci z show Pretty 95, což jsou Ricky z TEEN TOP, bývalí členové Boyfriend Youngmin, Kwangmin a Minwoo, a model Baek Kyung Do.

Idolové do pořadu zavítali 20. srpna. Sungjae prohlásil: "Všichni jsme se narodili v roce 1995 a všichni jsme nejlepší přátelé. Navíc je nás tady 5, když tedy nepočítám šestého Minwooa, který nemohl přijít."

Poté pokračoval: "Když jsme se rozhodovali, jak pojmenujeme náš tým v show, bral jsem v úvahu názory všech. Chtěli jsme vytvořit přátelskou atmosféru, která by se líbila i starší lidem a sousedům."

Pokud jde o to, proč je Sungjae vůdcem skupiny těchto fešáků, Kwangmin řekl: "Má sílu." Zatímco Ricky poznamenal: "I kdyby se sešli tři z nás, bez Sungjaeho by se nic nerozhodlo."

Ricky pořád mluvil, ale když promluvil Sungjae, ztichl a uklidnil se. Proč? Protože takový je zákon této "devadesátpětky".

Je Sungjae štědrý? Kolik peněz by byl ochoten půjčit svým nejlepším přátelům? Člen BTOB zapřemýšlel a pak odvětil: "Promyslel jsem si, kolik bych mohl půjčit, aniž bych to čekal zpět. Bylo by to asi 10 milionů wonů (asi 192 800 czk)."

Sledujete show Pretty 95? Kolik byste byli ochotni půjčit přátelům vy?

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9