Chystá se natáčení druhého dílu úspěšného filmu “Kamisama no Karute“

16:24 | 16.12.2012 arashinka 6
Sakurai Sho a Miyazaki Aoi si zahrají v novém pokračování filmu “Kamisama no Karute“. Ve filmu se také objeví nová postava, herec Fujiwara Tatsuya, který ztvární Sakuraiova rivala.
Kamisama no Karute
Kamisama no Karute FOTO: sekaijohnnys.blogspot.cz
První film “Kamisama no Karute“ odvysílaný v srpnu roku 2012 sklidil v Japonsku, s celkovým ziskem téměř 2 bilionů yenů, veliký úspěch. Film vznikl na základě stejnojmenného románu od spisovatele Natsukawa Sosukeho, který v nedávné době vydal již 3.díl této série.
 
Pokračování filmu je založeno na druhém vydání románu, které bylo publikováno 10 let po prvním dílu. Do příběhu byl dosazen nový rival, Dr. Shindo Tatsuya (Fujiwara Tatsuya), který je přijat do stejné nemocnice jako Dr. Kurihara (Sho Sakurai). 

 

Jako lékaři, musí být oba muži na příjmu 24 hodin denně, 365 dní v roce, to je také důvod, proč se Kurihara domnívá, že Dr. Shindo tuto lékařskou povinnost nebude moci splnit, protože dá přednost své rodině. Tento film přináší rovněž kontroverzní otázku nad tím, zda si zvolit práci či rodinu. Všechna tato témata jsou v průběhu příběhu do hloubky zpracována.
 
Ichito vs. Shindo - diváci budou moci spatřit herecký souboj mezi dvěma talentovanými herci a idoly stejného věku, kteří se spolu na filmovém plátně objeví poprvé. Také je to vůbec poprvé, kdy si Fujiwara zahraje roli doktora a otce.
Další částí příběhu je manželská láska. Postava Ichitovy manželky Haruna (Miyazaki Aoi) na konci prvního filmu zjistila, že je těhotná.

Pokračování  bude produkovat a distribuovat japonská filmová společnost TOHO a režírovat jej bude opět Fukugawa Yoshiro. Mimo jiné se očekává, že nový díl bude stejně tak úspěšný, jako ten předchozí. Natáčení nového dílu začne v lednu příštího roku a film by měl být do kin uveden v roce 2014.

Zdroj: jenewsdaily.wordpress.com
FOTO: tazi-chan.livejournal.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9