Park Seo Joon o překážkách při natáčení, přátelstvích s celebritami

18:00 | 21.07.2019 AngryDaeguni 0
Co o natáčení herec prozradil, jaké fotky se objeví v srpnovém čísle známého korejského časopisu, s kým se hodně kamarádí a jakou další roli by si přál? To se dozvíte v následujícím článku. 
Park Seo Joon v The Divine Fury
Park Seo Joon v The Divine Fury FOTO: soompi.com
Film The Divine Fury, který se objeví na plátnech korejských kin již 31. července, vypráví příběh zápasníka Yong Hoo (Park Seo Joon) a vymítače Otce Ahna (Ahn Sung Ki), a jejich boje proti zlu strhávajícího svět do chaosu.

Park Seo Joon k dosáhnutí co největší věrohodnosti scén letěl až do USA, aby se učil a trénoval od profesionálního zápasníka. K tomu dodal: "Myslím, že scény se díky tomu staly realističtějšími. Když jsme trénovali, opravdu jsme bušili jeden do druhého." 

Režisér bojových umění Park Young Shik o herci řekl: "Má perfektní proporce na akční scény. Je schopen tak rychle vstřebat nové pokyny a ztvárnit je, až je to překvapující."
Také bychom zmínili, že Park Seo Joon nebude mít žádného kaskadéra, všechny scény se svou postavou hraje jen on. 

Další zajímavostí je, že je prvním hercem v korejském filmu, který bude mít k rukám připevněná LED světla. Ruce jeho postavy mají totiž speciální schopnosti a právě LED světla je mají podtrhnout. O tomto se Park Seo Joon také zmínil: "Po přečtení scénáře jsem měl jistá očekávání. Nicméně natáčení scén bylo o dost těžší. Často jsem si pomyslel: jestli existuje peklo, tak tohle se mu blíží. Zvláště byly obtížné scény vyžadující počítačové efekty; musel jsem použít svoji představivost, abych vyplnil prázdné místo v prostoru, ale posunulo mě to dál jako herce." Park Seo Joon také poskytl rozhovor pro časopis @star1, v jehož srpnovém číslu se fanoušci můžou těšit i na několik fotek. Časopisu prozradil, že se kamarádí s Choi Woo Shikem, který se ve filmu The Divine Fury objeví v malé vedlejší roli. Herci se znají od chvíle, co se Park Seo Joon objevil v malé vedlejší roli ve filmu Parasite, kde právě Choi Woo Shik ztvárnil hlavní postavu. 

Také se přátelí s fotbalovým hráčem Son Heung Minem. "Potkali jsme se v Anglii a stali se blízkými přáteli. Když byl Heung Min na skok v Seoulu, dokonce jsme spolu chodili posilovat." 

Co se týče další role, Park Seo Joon toto téma naťukl v rozhovoru v pořadu Actor & Chatter na Naver V live. Na otázku, co by řekl na romantiku plnou zvratů, odpověděl: "V romantickém filmu jsem si zahrál jen jednou, v The Beauty Inside, ale nebyl jsem tam od začátku do konce. Rád bych hrál v romantickém filmu, jehož děj se odehrává v zimě. Myslím si, že se romantika a zima k sobě hodí."

ZDROJ: soompi.com 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
49,5%
Japonsko
37%
Vietnam
4,8%
Thajsko
4,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9