Kdo se stane novým umělcem AOMG?

17:00 | 19.07.2019 Xiunka 0
Náruč Jay Parka je otevřena. Skrze AOMG survival pořad Sign Here bude hledat nového umělce! Půjde striktně o rappera? Mohou se přihlásit i dámy? Zjistíte v článku.
AOMG
AOMG FOTO: thekhoployalist.wordpress.com

Již delší dobu se proslýchalo, že se Jay Park rozhodl pořádat nový hip-hopový survival pořad, jehož vítěz se stane členem labelu AOMG. Tato skutečnost byla nepřímo potvrzena již v březnu, kdy bylo oznámeno, že label bude na tomto survival pořadu spolupracovat s MBN Tv Channel a účastníci se začali přihlašovat. Přesná doba vysílání ovšem nebyla do dnešních dnů známa. Jedno bylo a je jisté, nový AOMG survival pořad bude konkurencí pro osmou řadu Show Me The Money, která startuje již příští týden v pátek.

Rappeři se velmi dlouho rozhodovali, do kterého survival pořadu se přihlásí. Nejeden z nich zkusil štěstí v obou. Bude to pro ně velmi zajímavé, protože Sign Here, což je název tohoto survival pořadu, má premiéru již 22. srpna. Znamená to tedy, že doba vysílání obou survival pořadů se překrývá.

Určitě vás zajímá, jestli se do Sign Here mohou přihlásit také dámy. Labely AOMG a H1GHR MUSIC jsou až na Hoody plné pánů. Jay Park fanouškům prozradil, že úpěnlivě hledá příslušnici něžného pohlaví, která by se k jeho labelům přidala. Survival pořad je jednou z možností, jak na sebe dámy mohou upozornit a Jay Parka zaujmout.

Umělci, kteří se do Sign Here přihlásili a je to o nich známo jsou:
- Nunsseop
- Xydo
- Lee Junhwan / Kastoff
- Doshi
- CMBY
- Ornette
- Dive In purple
- Kembetwa
- Kobel
- Neal z MBA
- yella
- Ellick
- Yourbeagle
- Millo

Všimněte si jednoho jména. Talentovaný zpěvák a skladatel Xydo z Poison Holyc crew se nedávno stal součástí Raviho labelu GROOVL1N. Je proto záhadou, jak tuto situaci vyřeší.

Sign Here se od Show Me The Money v jednom zcela odlišuje. Přihlásit se do něj budou moci také R&B zpěváci, což do SMTM samozřejmě nejde. Zveřejněno bylo video poutající potencionální účastníky a také diváky.Post producentů a porotců zaujmou Code Kunst, Woo Wonjae, GRAY, Simon D a Jay Park.

Těšíte se na nový survival pořad Sign Here?


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9