Kim Ji Suk si zahraje v seriálu When the Camellia Blooms

14:00 | 11.07.2019 Eunka 0
Pokud máte rádi tohoto sympatického herce, můžete se radovat, že se připojí k obsazení seriálu When the Camellia Blooms. Uvidíme ho tak po boku Kang Ha Neula a Gong Hyo Jin.
Kim Ji Suk
Kim Ji Suk FOTO: The Celebrity
Nedávno jsme psali, že si Gong Hyo Jin a Kang Ha Neul zahrají v připravovaném romantickém seriálu When the Camellia Blooms. Nyní již víme, že se k nim připojí i talentovaný Kim Ji Suk, známý ze seriálu Chuno. 

Můžeme se těšit na romantickou thriller komedii o lásce mezi třemi páry. Budeme sledovat příběh ženy jménem Dong Baek (Gong Hyo Jin), která se v životě střetne s dobrým, špatným a lakotným mužem. 

Kim Ji Suk si v dramatu zahraje Kang Jong Ryula, první lásku Dong Baek. Je to hráč baseballu, který se však objevuje spíše v dětských zábavních show, v nichž ukazuje svoji dceru, kterou má se ženou, která je známou influencerkou. Ačkoli jejich manželství vypadá na první pohled dokonale, ve skutečnosti spolu sotva promluví. Ve virtuálním světě jsou pár snů, ale v reálném životě jsou v podstatě cizinci.

Když Jong Ryul potkal ve 23 letech Dong Baek, byl v lásce nezkušený. Nyní je mu 33 let a od té doby se pořádně změnil. Přesto je pořád tak trochu nesmělý. 

Produkce si Kim Ji Suka vybrala, protože je schopen dát svým postavám přirozenou auru, čímž je vlastně přivádí k životu. Diváci jej mají rádi a již se těší na premiéru, která je plánovaná na září.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9