Produce X101: 2. díl aneb možná to X-ko není tak špatné

15:00 | 19.05.2019 AngryDaeguni 0
Co všechno se odehrálo ve s napětím sledovaném druhém díle honby po místě v debutové skupině, co je to trenérův žolík, a proč dostat X možná není tak špatné, se dozvíte v následujícím článku.
Produce X101
Produce X101 FOTO: kpopro.wordpress.com
V pořadí druhý díl soutěže o místo v debutové skupině začal vstupem Lee Dong Wooka do prostorné místnosti, kde už na něj čekali účastníci usazeni na židličkách. Moderátora za hlasitého potlesku uvítali a pak se všichni společně začali dívat na první a druhý díl Produce x101.

Po sestřihu těch nejzajímavějších reakcí na záběry z prvního dílu bylo oznámeno aktuální pořadí soutěžících. Na prvním místě Kim Min Kyu z Jellyfish Entertainment, na druhém Koo Jung Mo z Starship Entertainment a na třetím Kim Yo Han z OUI Entertainment

Poté se záběry plynule přesunuly zpět do televizního studia, kde porotce měli zaujmout svěřenci dalších idol společností. 

Nálepku kategorie X dostali Kim Jin Goon, Kim Seung Hwan a Anzardi Timothee z Esteem Entertainment, spadající pod SM Entertainment. Při jejich vystoupení hrála píseň od iKON Killing me. Zmíněnou nálepku si dle porotců zasloužilo i vystoupení herce Lee Eugena na Spring breeze od Wanna One. Velkým zklamáním bylo nepochybně vystoupení svěřenců Woollim Entertainment tancujících na Before the Dawn a Pop od INFINITE. X dostali Kim Min Seo a Moon Jun Ho. Dále nálepku nejhorší kategorie obdržel Kim Min Kyu z Jellyfish Entertainment, jenž vystupoval na Love Equation od VIXX. Z rozhovoru porotců bylo patrné, že ho do X dali schválně, i když měl být ve vyšší kategorii, a to s cílem, aby se znovu pořádně učil od základů.V kategorii D skončili: Uehara Jun z JH1 Entertainment, jenž si za podklad vybral Oasis od Crushe a Zica. Dále Peak z Chandelier Music, který se snažil zaujmout svým ztvárněním Love Shot od EXO. Rovněž příliš neoslnili Kim Dong Yun a Joo Chang Uk z Woollim Entertainment vystupující na dříve zmíněné písně. Dalším zklamáním pro porotce byl Hidaka Mahiro z YG Entertainment, vystupující s Good Boy od GD x Taeyanga. 

Co se týče kategorie C, tak do ní byli zařazeni Cha Jun Ho  z Woollim Entertainment, Wei Zi Yue z Hongyi Entertainment, jenž si pro své vystoupení vybral Growl od EXO, a Wang Jyun Hao z YG Entertainment. 
Nemůžu 
Natolik příjemně, aby si zasloužili kategorii B, překvapili Yuri z Esteem Entertainment, Hwang Yun Seong z Woollim Entertainment, Choi Jun Seong z Jellyfish Entertainment. Očekávaně místečko v této kategorii získali Lee Jin Hyuk a Kim Woo Seok, členové UP10TION, náležící pod TOPMEDIA. Oproti tomu neočekávaně Choi Si Hyuk z Around Us Entertainment pro svůj výkon ve vystoupení s Dopeboy od Nafla a Please Don't be Sad od Highlight. Blýskli se i Won Hyuk a Lee Won Jun z E Entertainment, se svým zpracováním Jackpot od Block B; a samouk Jung Young Bin, jenž vystupoval s DNA od BTS.

Do prestižní kategorie A byli umístěni Jung Jae Hoon a Woo Je Won z Around Us Entertainment, Tony z Hongyi Entertainment, samouci Choi Su Hwan a Lee Ha Min a dva z členů VICTION pod Plan A Entertainment Choi Byung Chan a Han Seung Woo se Save Me od BTS

Každý, kdo byl umístěn do kategorie X, si sbalil věci a byl připraven jet domů. Avšak autobus odvezl členy s touto známkou do budovy s promítací obrazovkou, na které jim Lee Dong Wook sdělil, že není všemu konec a že budou odděleně dostávat speciální lekce zaměřené na absolutní základy zpěvu a tance. Tito soutěžící tedy nadále zůstávají ve hře, ale skryti před členy kategorie A, B, C a D.

Tito se přesunuli do rozlehlého tréninkového centra, v jehož prostorách byly i pokoje po několika postelích. Na pokojích mnohdy skončili účastníci, kteří se nazvájem neznali, začalo tedy představování se navzájem a samozřejmě soutěžení o tu nejlepší postel. Pak jim z rozhlasu nečekaně zazněl hlas členky IZ*ONE Jang Won Young vítající je v tréninkovém centru a oznamující, že mají připravené dresy. Kategorie D zelené, C žluté, B oranžové. Největší poprask způsobil dres kategorie A, který kromě sladké růžové měl písmenko A z modrých flitrů.

Následující den se soutěžící kategorií A, B, C a D odebrali do studia, kde jim byla představena titulní píseň X1-MA a její choreografie. Všichni dostali za úkol se za pomoci trenérů naučit, jak na tuto píseň tancovat a jak ji zpívat, a to za pouhé tři dny. Poté bude následovat další hodnocení každého soutěžícího, které bude mít zásadní vliv na umístění do formace, ve které se bude vystupovat s písní X1-MA v Mnet Countdown

Z tohoto dílu si diváci můžou odnést dvě zajímavé informace. Kategorie X neznamená jet domů, ale být zařazen do speciálního tréninkového programu zaměřeného na absolutní základy tance, zpěvu a snad i rapu.

Soutěžící Tony měl skončit v nižší kategorii. Trenér choreografie Choi Young Joon ale doslova řekl, že by chtěl využít své šance (což lze vnímat i jako žolíka) a posunout Tonyho do kategorie A. Z tohoto jasně vyplývá, že každý trenér má minimálně jednoho žolíka a může toho, kdo na něj udělá dojem, posunout o libovolný počet kategorií výš. 

Už máte favorita? 

FOTO: koreancelebgossip.blogspot.com
ZDROJ: kshow123.net

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9