Minhyun vysvětlil, jak si NU′EST obstarávali jídlo

16:36 | 04.06.2019 Eunka 1
Když se Minhyun ukázal v show Let’s Eat Dinner Together, bylo jasné, že bude řeč o jídle. Členové NU'EST jedí rádi. Jak ale v dobách začátků sháněli dobré a výživné jídlo? To se v článku dozvíme.
Minhyun
Minhyun FOTO: twitter.com/nuestnews
Minhyun přiznal, že pochází z Busanu a že ho lovec talentů na ulici oslovil, když mu bylo osmnáct. V tu chvíli prý nedaleko školy pojídal kuřecí maso na špejli. Vesele tedy zavtipkoval: "Kdybych si ten den nedal maso na špejli a šel domů, dnes bych tu s vámi neseděl."

Poté doplnil, že vždy toužil po kariéře zpěváka a když měl na druhém stupni základní školy napsat do dotazníku svou vysněnou práci, hrdě napsal "zpěvák".

Jaké byly začátky? Nemíval jako začínající idol hlad? Kde členové skupiny sháněli jídlo? Na tyto otázky odvětil: "Objednávat jídlo do dormu se moc nedalo. Bylo to docela drahé a my to nemohli dělat moc často, neboť jsme tehdy neměli žádný příjem."

Co je tedy zachránilo? Na to řekl: "Nijak nám to nevadilo. Členové NU'EST pochází u různých míst. Jeden je z provincie Gangwon, další z ostrova Jeju, dva z Busanu a jeden z Los Angeles. Naše maminky nám posílaly různé přílohy a jídla známá v uvedených oblastech. Společně jsme si našetřili na rýžovar. Díky tomu, že nám mámy posílaly jídlo, jsme vždycky měli co jíst."

Jsme moc rádi, že NU'EST netrpěli hlady a doufáme, že jim maminky posílají dobroty i teď, kdy jsou dost aktivní a potřebují se o to víc posilnit.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9