Připravte se na Show Me The Money 8

20:00 | 26.05.2019 Xiunka 0
Vysílání největšího jihokorejského hip-hopového survival programu Show Me The Money, který k televizním obrazovkám každoročně připoutává tisíce diváků se nemilosrdně blíží.
SMTM 8
SMTM 8 FOTO: dkhhrnb.com
Hip-hopový survival program Show Me The Money se poprvé objevil na televizních obrazovkách v roce 2012. Nyní nás čeká již osmá řada nazvaná Show Me The Money 8. Tento hip-hopový survival program každoročně pozvedne popularitu mnoha účastníkům, z kterých se následně stávají uznávaní rappeři.

Show Me The Money znamená, že i když účastníci nevyhrají, nemusí zoufat. Mnoho z nich svými výkony zaujme velké šéfy největších jihokorejských labelů a tak nadějní rappeři nachází své hudební útočiště. Jay Park, The Quiett, Dok2 a Paloalto nejednou skrze Show Me The Money rozšířili řady umělců ve svých labelech.

Nábor účastníků letošní řady Show Me The Money probíhal od dubna do května. Produkční tým se nechal slyšet, že se bude jednat o letní řadu. Předchozí dvě řady byly vysílány na podzim. Nepřitáhly k televizním obrazovkám tolik diváků, skladby neútočily na hudební žebříčky. Proto se Show Me The Money vrací do svého standartního vysílacího období, tedy léta. Jen co skončí jiný survival program, Produce X 101, můžeme se těšit na výkony rapperů.


V předchozích řadách zazářili:
1: LOCO, Jindotgae, Take One
2: Soul Dive, Zizo, Swings, Mad Clown
3: Bobby, Iron, C Jamm & Vasco (Bill Stax)
4: Basick, Mino, Black Nut, Innovator
5: BewhY, C Jamm, SUPERBEE
6: Hangzoo, Nucksal , Woo Wonjae
7: nafla, Loopy, Kid Milli

Těšíte se na novou řadu?


ZDROJ: dkhhrnb.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9