Třetí série soutěže High School Rapper 3 už zná vítěze!

14:00 | 18.04.2019 Tajta 0
Survival soutěž High School Rapper skončila a my už známe vítěze. Jaká byla finálová vystoupení a kdo nakonec vyhrál, si můžete přečíst v našem článku.
High School Rapper vystoupení
High School Rapper vystoupení FOTO: soompi.com
Dne 12. dubna odvysílala stanice Mnet finále soutěže High School Rapper 3. Posledních 6 soutěžících se utkalo o první místo a my vás zveme, abyste se s námi podívali na jejich vystoupení.

Kwon Young Hoon (TANGTHEAWESOME) vystoupil jako první s písní 8 (Them) a featuring mu poskytli Agee Expression a MoonMean. Za svoje vystoupení získal 379 hlasů z 500 maximálních možných.Jako další se na jevišti předvedl Choi Jin Ho (BlueWhale), kterému s písní My Way pomohli Giriboy a Punchnello. Vysloužil si 398 bodů.Yang Seung Ho (sokodomo) vystoupil s World Destruction společně s Kirinem a odešel s  313 body.Lee Young Ji na jevišti doprovodili Woo Won Jae, Changmo s písní GO HIGH. Dostala za ni neuvěřitelných 456 bodů, doposud nejvyšší skóre.Kang Min Soo (Aquinas) vystoupil s Popcorn a přidali se k němu Penomeco a youra a stal se druhým soutěžícím, který překonal hranici 400 bodů s celkovým skóre 421.Vystoupení zakončil Lee Jin Woo ($IGA A), který předvedl Top Scorer s featuringem od Boi B, Hangzoo a Owena Ovadoze.Po první kole a hlasování tedy bylo pořadí následující:
1. Lee Young Ji – 456
2. Kang Min Soo – 421
3. Choi Jin Ho – 398
4. Lee Jin Woo – 395
5. Kwon Young Hoon – 379
6. Yang Seung Ho – 313

Dav diváků poté dostal příležitost hlasovat ještě jednou, ale ani po přičtení nových hlasů se pořadí na 3. až 6. místě nezměnilo. O první místo se tedy rozhodovalo mezi Lee Young Ji a Kang Min Sooem.Soutěž vyhrála nakonec Lee Young Ji s celkovým výsledkem 667 bodů. Stala se tak vůbec první ženou, která vyhrála soutěž High Schoop Rapper a vlastně jakoukoliv show s konkurzem pro rapery (s výjimkou Unpretty Rapstar).

Po vyhlášení vítěze se jí zalily oči slzami a řekla: "Děkuji vám. Jsem šťastná, že se o tento okamžik můžu se všemi podělit. A moc děkuju The Quiett a Code Kunst za to, že ve mne věřili a byli tak skvělými mentory. Jedničkou v mém srdci už není Jay Park, ale Code Kunst a The Quiett."

Kang Min Soo, který skončil druhý s 543 body, dodal: "I když jsem nevyhrál, byl bych rád, kdybyste se všichni těšili na to, co budu dál dělat."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9