Kdo si zahraje v seriálu Let Me Hear Your Song?

15:00 | 14.04.2019 Eunka 1
Televize KBS2 chystá zajímavý seriál s neméně zajímavým obsazením. Kdo si v Let Me Hear Your Song zahraje? To se ihned dozvíte.
Sejeong, Yeon Woo Jin, Song Jae Rim a Jiyeon
Sejeong, Yeon Woo Jin, Song Jae Rim a Jiyeon FOTO: asianwiki.com
Tajemná romantická komedie s názvem Let Me Hear Your Song má vskutku zajímavé obsazení. Zahrají si v ní Sejeong (Gugudan), Yeon Woo Jin, Song Jae Rim a Jiyeon (T-ARA). Režírovat ji bude Lee Jung Mi (Naeil's Cantabile) a o scénář se postará Kim Min Joo

Bez vraždy se tento seriál bohužel neobejde. Mladá tympanistka Hong Yi Young, kterou ztvární Sejeong, ztratila všechny vzpomínky na den, kdy došlo k vraždě. Je trošku jednoduchá, trpí nespavostí a je opatrná v lásce, přesto chce vypátrat pravdu. V minulosti to neměla lehké. Když hledá práci, potká Jang Yoona (Yeon Woo Jin), jenž je pianistou, ale neslyší určité tóny. Ten se jí snaží pomáhat s nespavostí a volá jí každou noc.

Song Jae Rim bude hrát roli Nam Joo Wana, charismatického a okouzlujícího dirigenta. Je velmi charismatický a tak trochu neohrabaný, navzdory tomu má však přezdívku "Hot Mae", což značí "Hot Maestro". Jiyeon si vysloužila roli arogantní houslistky Ha Eun Joo. S chladnou elegancí láme srdce mužů na kusy. 

Produkce si pochvalovala vynikající obsazení seriálu slovy: "Potkali jsme jedinečné herce a skončili se silným obsazením. Těšte se, prosím, na vzájemnou chemii těchto čtyř herců."

Seriál bude mít premiéru v červenci. Budete ho sledovat?

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9