Moonbina ze skupiny ASTRO čeká herecký debut

19:05 | 14.03.2019 Eunka 0
Ačkoli si v dětství zahrál v seriálu Boys Over Flowers, hereckého debutu se teprve dočká. Společnost Fantagio potvrdila, že si zahraje v seriálu 18 Moments.
Moonbin
Moonbin FOTO: soompi.com
Seriál s pracovním názvem 18 Moments bude vysílat televizní společnost JTBC. O režii se postará Sim Na Yeon (School of Hip Hop) a scénář bude mít na starost Yoon Kyung Ah (Medical Top Team). Kromě Moonbina si v seriálu zahrají Ong Seong Wu, jenž ztvární hlavního hrdinu, a pak Kim Hyang Ki, Shin Seung Ho a Kang Ki Young.

Co můžeme čekat, vyplývá již ze samotného názvu. Příběh se bude točit kolem osmnáctiletých studentů, kteří bojují s různými problémy a těžkostmi, které provázejí mládí.

Moonbin si zahraje populárního studenta jménem Jung Oh Je, jenž dobře vypadá a vyniká ve sportu. Brzy se skamarádí s hlavním hrdinou Choi Jun Wooem, který přišel z jiné školy, vezme ho pod svá křídla a ačkoli o něj dobře pečuje, skrývá temné tajemství.  

Člen skupiny ASTRO je stejně nadšený jako nervózní. Je rád, že se může věnovat herectví i v dospělosti, a slibuje, že ztvární postavu Jung Oh Jea co nejlépe a bude se ze všech sil snažit ukázat divákům jeho upřímnost.

Seriál se začne natáčet v dubnu a premiéry se dočkáme ještě letos.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9