Hong Jong Hyun v nové roli

13:00 | 07.03.2019 AngryDaeguni 2
Pro mnohé herce je nová role kvůli vlastnostem postavy, nárokům režiséra, ale i diváků, stresující. Hong Jong Hyun ji ale vnímá jako nově nabytou pohodu a klid. Proč?
Hong Jong Hyun
Hong Jong Hyun FOTO: scoopnest.com
Herec byl obsazen do hlavní role filmu Spring, Again (česky Jaro, opět). Děj se soustředí okolo ženy (v hlavní roli Lee Chung Ah), která přišla o svou dceru, a rozhodla se vrátit zpět v čase, aby oné tragické události zabránila. K návratu do minulosti, jenž je možný nikoliv skokem do daného okamžiku, ale den po dni, jí napomáhá právě postava Hong Jong Hyuna, Ho Min. 

Na tiskové konferenci, jež se odehrála 5. března, Hong Jong Hyun řekl: "Poté, co jsem si přečetl scénář, cítil jsem, jako by vstoupila do mého života pohoda. Na tomto světě je mnoho lidí, jimž se v minulosti stalo nějaké neštěstí. Průběh scénáře mě uklidnil. Doufám, že se tak diváci také budou cítit." 

Reportéři se herce ještě optali, co by ve své minulosti změnil, kdyby se do ní mohl vrátit. Hong Jong Hyun na to odvětil: "Myslím, že bych se snažil častěji setkávat s lidmi, s nimiž se už setkávat nemohu." 

Spring, Again se objeví na plátnech korejských kin v dubnu 2019. 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0%
Čína
32,1%
Japonsko
47,4%
Vietnam
6,4%
Thajsko
6,4%
Filipíny
0%
Indie
1,3%
Singapur
0%
Mongolsko
1,3%
Jiná
5,1%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9