Sung Jong si místo "lemon candy boye" zahrál psychiatra

20:00 | 14.03.2019 Eunka 0
Kdysi byl roztomilým "lemon candy boyem", ale ty časy jsou už dávno pryč. Nyní si užívá jiných příležitostí a hodlá pokračovat v herecké kariéře.
Sung Jong
Sung Jong FOTO: soompi.com
Loni v prosinci si zahrál hlavní roli v krátkém seriálu SBS s názvem Nurse Who Suddenly Appeared. Šlo o fantasy romanci o ženě, která kvůli nehodě dokázala vidět smrt, a o psychiatrovi, který konečně našel skutečné štěstí v životě.

V nedávném rozhovoru pro Newsen uvedl: "Je mi něco přes dvacet, takže role psychiatra, kterému bylo kolem třicítky, byla poměrně obtížná. Naštěstí jsem měl ve svém rozhlasovém pořadu na návštěvě psychiatra, tak jsem ho požádal o radu. Také jsem se hodně radil s režisérem a ostatními herci. Nejsem v herectví nejlepší, ale věřím si."

Proč se najednou rozhodl, že si zahraje v seriálu? Režisér mu totiž zavolal a přesvědčil ho. Lákal ho už od začátku minulého roku, nicméně to idol netušil. Ohledně toho řekl: "Zjistil jsem to až později, neboť společnost tu nabídku stále odmítala. Nakonec to dopadlo dobře. Režisér přiznal, že se mu líbí moje nevinnost, a že chce změnit moji image. Tak jsem se rozhodl, že mu budu důvěřovat a přijmu výzvu. Byl jsem opravdu vděčný."To by nebyl Sung Jong, aby v souvislosti s herectvím nevyslovil památnou repliku: "Když máš spoustu myšlenek, řešením je citronový bonbón" z Tooniverse, kde hrál s dětskou herečkou Kim Yoo Jung. Na toto téma uvedl: "Abych byl upřímný, ta věta byla trochu překroucená. Obdržel jsem scénář, musel jsem se rychle naučit svůj part a jak jsem spěchal, vyšlo z toho něco takového." 

Nebál se, že se o něm kvůli té větě bude vykládat, že neumí hrát? Na tuto otázku odvětil: "Zpočátku jsem se bál, ale teď už ne. Původně jsem si myslel, že ji znají jen fanoušci INFINITE, ale znali ji i další lidé. Nečekal jsem, že se tak proslaví. Bylo mi osmnáct, tehdy jsem byl v rozpacích, nyní je mi přes dvacet, tak to cítím jinak. Chci znovu zkusit hrát a ukázat i svou jinou stránku."

Na závěr dodal: "Natáčení Nurse Who Suddenly Appeared bylo tak zábavné. Za šest dnů jsme museli celý krátký seriál natočit, tak jsem natáčel i v noci a cítil jsem se tak živý. Pomyslel jsem si, že herectví je opravdu zábavné. Pokud dostanu další šanci, určitě ji využiju."

Co si o tom myslíte? Chtěli byste vidět Sung Jonga v další roli?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9