Rozloučení účinkujících dramatu Encounter doprovodila závěr seriálu

16:00 | 06.02.2019 TerkaS 0
Sbohem, Encounter! Bodující drama stanice tvN úspěšně skončilo. Co řekli o seriálu samotní herci? 
Park Bo Gum a Song Hye Kyo
Park Bo Gum a Song Hye Kyo FOTO: soompi.com
S odvysíláním posledního dílu seriálu Encounter se účinkující podělili o své pocity a poznatky. Song Hye Kyo 25. ledna vyjádřila svůj vděk fanouškům, kteří si drama tak moc oblíbili a dopřávali mu lásku. Na svůj Instagram nahrála video z natáčení, na němž můžete vidět herečku s kolegou Park Bo Gumem. 

Park Bo Gum přes Blossom Entertainment sdělil: "Zdravím! Tady je Park Bo Gum. Po prvním přečtení scénáře pro Encounter jsem to z poloviny točil s očekáváním a z půlky s nadšením. Samozřejmě, že jsem byl hluboce opojen hřejivým nadšením a dobrým pocitem z odvedené práce, ale i krásným prostředím Kuby." Poté promluvil o svě postavě Kim Jin Hyuka: "Myslím, že Jin Hyuk upoutal mou pozornost, protože mi byl podobný a já se od něj mohl spoustu věcí přiučit. Hodně jsem se od něj naučil, od Jin Hyuka, který hřejivě pečoval o svou rodinu, přátele, kamarády, milované a další, a myslím si, že divákům se líbil a z těchto důvodů mu fandili." Dodal: "Znovu děkuji režisérům, scenáristům a účinkujícím, jenž tvrdě pracovali, aby docílili dobrého výsledku v tak chladném počasí. Doufám, že Encounter si v srdcích diváků na dlouho zachová právoplatné místo jako mnohé pohádky."

Kim Joo Heon si zahrál Lee Dae Chana, jednoho z Kim Jin Hyukových dobrých přátel. Na instagramový účet Salt Entertainment zveřejnil ručně psaný dopis, jenž zněl: "Díky Encounter se mi dostalo spousty lásky a úcty a od Dae Chana jsem se naučil kuráže a vřelosti. Díky, že jste po celou dobu seriál milovali."

Baek Ji Won, jež hrála Kim Jin Hyukovu matku, se přidala: "Hodně věcí jsem se během účinkování v mém dlouze milovaném Encounter naučila a byla jsem šťastná. Mrzí mě, že je čas říct sbohem postavám, s nimiž jsem trávila doteď celý svůj čas. Účinkující a štáb tvrdě pracovali. Vážím si upřímně lásky, kterou diváci dopřávali Encounter. Děkuji."

Jeon So Nee se stala díky svému realistickému hraní v Encounter známou herečkou. I přes fakt, že to byl první seriál od jejího debutu, ve kterém si zahrála, perfektně zachytila pocity své postavy, které se týkaly přátelství a neopětované lásky ke Kim Jin Hyukovi. Tímto získala najednou podporu a náklonnost diváků. Herečka řekla: "Nemůžu uvěřit, že už je konec. Nepůsobí to reálně. Bála jsem se, protože to byl můj první seriál, ale naštěstí jsem potkala tak báječné herce a dostalo se mi hodně pomoci. Díky nim jsem byla okamžitě schopna přizpůsobit se situaci." Poté poděkovala divákům slovy: "Moc vám děkuji za podporování Hye In. Během hraní jsem věci pozorovala z její perspektivy a vždy mi jí bylo moc líto. Byla jsem ráda, že si to mysleli i lidé okolo mě. Děkuji, že jste se koukali až do konce."

V seriálu si Kim Hye Eun zahrála Kim Sun Joo, vedoucí týmu veřejných vztahů hotelu Donghwa, jenž volila taktiku silného leč podporujícího vedení. Přes svou společnost 1N1 Stars vyjádřila své pocity ohledně konce seriálu. "Pravá láska, která překonala bohatství a čest. Z účasti v tomto seriálu jsem byla hodně nadšená, jsem vděčná za spolupráci svých kolegů v týmu, jenž jsem vedla. Bylo cenné pocítit energii hřejivé lásky. Děkuji, že mě tak milujete."

Go Chang Suk, jenž zahřál v seriálu srdce fanoušků svým štědrým chováním a jemným šarmem, vyjádřil svůj vděk slovy: "Děkuji všem divákům, jenž milovali Encounter. Nam Myeong Sik, postava, kterou jsem ztvárnil, byla jako úkryt s hřejivým šarmem uvnitř. Byl jsem šťastný, že jsem narazil na tak dobrou postavu, proto jsem se snažil, aby se diváci cítili pohodlně. Režiséři i scenáristé, kteří vytvořili natáčecí atmosféru, jež byla tak hřejivá jako ten něžný příběh, makali stejně tvrdě jako účinkující a členové štábu. V budoucnu se s vámi uvidím v různých projektech."

Seriál Encounter skončil 24. ledna s 16 epizodami.

Sledovali jste seriál? Nebo se na to teprve chystáte? Napište nám své pocity do komentářů.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9