Netflix po anime sáhl po BL sériích!

20:00 | 11.01.2019 JoshuaTrimidal 0
Popularita BL sérií měsíc co měsíc roste a to moc dobře vědí i v USA. Minulý rok byl ve znamení kpopu, tento bude ve znamení anime a BL sérií.
Netflix
Netflix FOTO: Netflix
Dnes vyrazila vstříc světu exkluzivní novinka. Netflix nás nebude šetřit ani letos. Po úspěšném odkoupení práv na několik anime, která nám tato korporace představí již letos, se dostala ven další novinka. Netflix se rozhodl po velkém světovém úspěchu ve sledovanosti BL sérií, že odkoupí práva i k několika z nich. 

Několik thajských produkcí však chtělo, aby byla práva k vysílání pouze v Asii. Netflix si ale klade přísné podmínky a přísně a razantně toto odmítl. Nakonec se podařilo, že BL série budou moct vidět lidé ze všech zemí, ve kterých je Netflix dostupný. 

Pro Českou a Slovenskou republiku a fanoušky BL sérií je to určitě skvělá zpráva, protože se dočkáme opravdu kvalitních streamovaných videí. Bohužel, všechny věci mají i nějaký zápor. Žádná BL série s sebou neponese české ani slovenské titulky. Netflix kdysi umožňoval zapojení překladatelů k rozšíření jazykových mutací, ale tuto možnost odstranil před několika měsíci. 

Na Netflix jsem odeslal dotaz, zda bude možnost nějak tuto situaci napravit, tak uvidíme, jakou odpověď to přinese. První nasazenou BL sérií bude již 9. února seriál Bangkok Rak Stories 2: Mai Diang Sa. Práva jsou odkoupená i na série jako Together With Me, Bad Romance, Sotus S, Love by Chance, What the Duck, HIStory apod. U všech těchto sérií mluvíme samozřejmě i o všech sezónách. BL série budou během roku nasazeny postupně.Netflix údajně odkoupil i nové seriály, kterých se teprve dočkáme. Herci si tímto kontraktem přijdou i na nemalé peníze. Nejúspěšnějšími herci BL sérií jsou momentálně Max Nattapol Diloknawarit a Tul Pakorn Thanasrivanitchai. Oba se nám ukázali po svém boku v Bad Romance a Together With Me. Tento rok se společně ukáží v Singha Na Ka a v možném pokračování Together With Me, o kterém se stále vedou diskuze. 

ZDROJ: Netflix, MyDramaList

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9