Jaké hosty by ve Weekly Idol chtěli noví moderátoři?

19:00 | 07.01.2019 Eunka 0
Nedávno jsme vás informovali o tom, že populární pořad Weekly Idol má nové moderátory. V článku se dozvíte, co Nam Chang Hee, Jo Se Ho a Kwang Hee prozradili na tiskové konferenci.
Noví moderátoři Weekly Idol
Noví moderátoři Weekly Idol FOTO: soompi.com
Novými moderátory oblíbené show Weekly Idol se stali Nam Chang Hee, Jo Se Ho a Kwang Hee. Během tiskové konference, která se konala 2. ledna, prozradili mnoho zajímavého. Na otázku, jak se na zmíněný pořad připravují, Nam Chang Hee odpověděl: "Vždycky se zajímám o idoly. Nedávno jsem si užíval poslech Jiminovy sólové písně Serendipity. Také sám trénuji choreografie. Jednou je chci všem ukázat."

Jo Se Ho to potvrdil slovy: "Nam Chang Hee je opravdu expert na idoly. Jednu dobu jsme spolu bydleli a když jsme se dívali na televizi, věděl o idolech úplně všechno. I detaily." 

Co na takovou chválu Nam Chang Hee řekl? Spokojeně a cílevědomě poznamenal: "Jsem do toho zcela zapálený! Doufám, že budu moci pracovat s idoly až do 1000. epizody."

Jaké hosty by noví moderátoři v show uvítali? Jo Se Ho odvětil: "Rád bych pozval umělce, ke kterým mám blízko. Jsou to například iKON a WINNER. Už jsem s nimi v minulosti natáčel. Také Taeyanga z BIGBANG, kterému jsem byl na svatbě, bych rád viděl. Myslím, že by bylo dobré, kdyby show navštívil, až se vrátí z armády."

Poté dodal, že by do Weekly Idol pozval i legendární skupinu g.o.d, nicméně zmínil, že by byl šťastný, kdyby hosty mohli být všichni korejští idolové.

Kwang Hee byl trochu náročnější. Ten přiznal: "Do Weekly Idol chodí mnoho našich idolů, ale do Koreje jezdí i umělci ze zahraničí. Doufám, že do show přijdou i hvězdy jako například Ariana Grande. Také doufám, že přijdou nováčci, kteří ještě nejsou moc známí, a ukážou divákům svůj talent."

Nam Chang Hee na závěr řekl: "Mám rád skupiny, jejichž název končí na "S", jako třeba TWICE a BTS. Stali se uznávanými hvězdami a jsou velmi aktivní v zahraničí, proto bych jim chtěl dopřát, aby se po návratu do Koreje cítili příjemně a zarelaxovali si."

První epizoda Weekly Idol s novými moderátory bude odvysílána 9. ledna.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9