Moon Geun Young si vychutnala roli režisérky

18:56 | 12.01.2019 Eunka 2
Herečka Moon Geun Young se do televize vrátila jako režisérka dokumentárních filmů. Jak se jí tato role líbí? To vám prozradí v článku.
Moon Geun Young
Moon Geun Young FOTO: soompi.com
Moon Geun Young měla dlouhou přestávku, neboť jí v roce 2017 diagnostikovali akutní kompartment syndrom. Musela podstoupit několik operací a v době rekonvalescence se držela v ústraní. Pak se dostala k režii díky projektu televize KBS2, který má název The Secret and Great Private Lives of Animals. 

Na otázku, jak se cítí, když se vrátila do televize ne jako herečka, ale jako režisérka dokumentárního filmu, odpověděla: "Je to pořad, který sledují lidé, kteří rádi pozorují zvířata a díky němu se cítím nově a svěže. Mám ráda zvířata a velmi mě zajímají neprobádaná místa. Pořad považuji za zajímavý právě kvůli těmto prvkům."

Jak se jí poprvé pracovalo na dokumentu? Ohledně toho řekla: "Baví mě studovat a zkoumat předměty do hloubky. Když jsem v minulosti sledovala dokumenty, říkala jsem si, že lidé, kteří dělají takovou práci, jsou úžasní. Když to nyní zkouším, dozvěděla jsem se, že musím mít trpělivost a neztratit svůj úhel pohledu. Myslím, že je to opravdu obdivuhodná práce, která vám dává pocit naplnění."Dokument, který Moon Geun Young točila, se natáčel v argentinském městě Ushuaia, na místě, které má pro herečku zvláštní význam. Ushuaia je město, které chtěla navštívit Eun Jo, postava, kterou ztvárnila v seriálu Cinderella's Stepsister. Užila si takovou zvláštní náhodu? Na toto téma uvedla: "Kdysi jsem to město chtěla vidět, už proto, že ho chtěla navštívit Eun Jo a také jsem zjistila, že jeho jméno znamená "konec světa". Zdálo se mi to tak romantické! V té době to ale nevyšlo, neboť jsem měla nějaké plány, tak jsem to vzdala. Teď jsem ráda, že jsem do Ushuaiy mohla jet."

Ačkoli natáčela dokument poprvé, byla plná nadšení a dokonce se při natáčení i rozplakala. Na začátku byla do celého projektu tak zapálená, že se před odletem do Argentiny bála, že se ostatní členové týmu budou kvůli jejímu abnormálnímu nadšení cítit pod tlakem. 

Místo, aby se na závěr ohlédla za svou hereckou kariérou a litovala, že tentokrát jsou v hlavní roli zvířata, poznamenala jen: "Tučňáci jsou tak krásná a roztomilá zvířata! Překvapilo mě, že jsem až dosud nevěděla nic o jejich ekosystému. Myslím, že diváci budou mít při sledování pořadu stejný pocit."

A co vy, máte rádi dokumentární snímky? Chtěli byste, aby se Moon Geun Young vrátila i v nějakém filmu nebo seriálu?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: soompi/upraveno

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9